Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Golden Tulip Gdańsk Residence

Piastowska 160, 80-358 Gdańsk
www.goldentulipgdanskresidence.com

Skontaktuj się z obiektem

Jerzy Drewa Specjalista ds. Konferencji i Bankietów +4872...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Golden Tulip Gdańsk Residence

Nowy gdański hotel już w wakacje zaprosi na konferencje

Data aktualności: 25-06-2013

 • Nowy gdański hotel już w wakacje zaprosi na konferencje - Golden Tulip Gdańsk Residence

   

  Pierwszy w Trójmieście condohotel sieciowy właśnie otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Nowym Dyrektorem Generalnym obiektu został Daniel Danielewicz.
   
   
   
   
   
   
   
  Golden Tulip Gdańsk to projekt spółki Qualia Development. Zarządzany jest według zasad globalnej sieci – Louvre Hotels Group – właściciela marek Golden Tulip, Royal Tulip oraz Tulip Inn. Golden Tulip Gdańsk dołączył do grona ponad 1100 hoteli w 40 krajach na świecie dzięki czemu zyska globalną rozpoznawalność.
   
  Golden Tulip Gdańsk zlokalizowany został w najbardziej atrakcyjnej części Trójmiasta – Gdańsku Jelitkowie. Inwestycja usytuowana jest w odległości zaledwie 100 metrów do pięknej, piaszczystej plaży oraz nadmorskiej promenady prowadzącej do sopockiego mola. Apartamenty hotelowe w Golden Tulip Gdańsk Residence sprzedawane są potencjalnym inwestorom zainteresowanym bezpiecznym, długoterminowym zyskiem, jako nieruchomość wartościowa i sposób na dywersyfikację portfela finansowego. Zakup pokoju hotelowego w tym obiekcie to atrakcyjna inwestycja, gwarantująca pewne i bezpieczne przepływy finansowe przez 15 lat. Stopy zwrotu sięgają nawet 9% rocznie. Golden Tulip Gdańsk to nie tylko doskonała alternatywa inwestycyjna, ale też idealne miejsce dla osób szukających wypoczynku w malowniczym miejscu nad Morzem Bałtyckim.
   
  - Golden Tulip Gdańsk Residence uzyskał pozwolenie na użytkowanie już po 11 miesiącach od rozpoczęcia prac budowlanych. Obecnie finalizowana jest rekrutacja pracowników, w efekcie której wyłoniony został także nowy dyrektor, Daniel Danielewicz. Jesteśmy przekonani, że zatrudnienie tak doświadczonego menedżera przyczyni się do osiągnięcia wysokiego standardu obsługi w hotelu, a w efekcie znajdzie odzwierciedlenie w zyskach potencjalnych inwestorów – mówi Leszek Piotr Nałęcz, prezes zarządu Qualia Development Sp. z o.o.
   
  Daniel Danielewicz z hotelarstwem i gastronomią związany jest od 17 lat. Karierę rozpoczynał w Londyńskiej Restauracji Annabel. Kolejne miejsca na mapie zawodowej jego kariery to między innymi Hotel Villa Hestia w Sopocie, Hotel Dwór Oliwski w Gdańsku, Restauracja Villa Uphagena w Gdańsku oraz Hotel Zamek Ryn. Przez dwa lata uczestniczył w projekcie otwarcia Hotelu Hermitage w Brześciu na Białorusi. W 2012 roku pełnił funkcję Dyrektora Hotelu Aurora SPA & Wellness oraz Operations Managera w Hotelu Holiday Inn w Łodzi. Ostatnio zajmował stanowisko Dyrektora Hotelu Zamek Gniew.

Oferty specjalne

 • Specjalna oferta konferencyjna z okazji otwarcia obiektu „Opening”!

  Dokonaj rezerwacji na kwotę powyżej 5 000 zł, a otrzymasz: • pokoje z bezpłatnym upgrade’m do Studio • 1 bezpłatny pokój dla trenera/organizatora • 5% zniżki od rachunku końcowego • pokój w cenie 189 pln/doba
 • Cykl szkoleń w Golden Tulip Gdańsk Residence!

  Zorganizuj cykl szkoleń (minimum 4 szkolenia), a dostaniesz 10% zniżki na każde spotkanie organizowane w terminie do 30.06.2014 oraz nagrodę gwarantowaną - weekend w Hotelu Golden Tulip w Międzyzdrojach!
 • Konferencjny relaks

  Zorganizuj konferencję w Golden Tulip Gdańsk Residence, a potem zrelaksuj się w strefie Spa&Wellness. W ramach umowy konferencyjnej otrzymasz: • 50% zniżki na zabiegi w strefie Spa&Wellness (przed lub po konferencji) • nocleg po cenie grupowej • późne wymeldowanie do 16:00