Pierwszy w Trójmieście condohotel sieciowy właśnie otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Nowym Dyrektorem Generalnym obiektu został Daniel Danielewicz.

Golden Tulip Gdańsk to projekt spółki Qualia Development. Zarządzany jest według zasad globalnej sieci – Louvre Hotels Group – właściciela marek Golden Tulip, Royal Tulip oraz Tulip Inn. Golden Tulip Gdańsk dołączył do grona ponad 1100 hoteli w 40 krajach na świecie dzięki czemu zyska globalną rozpoznawalność.

Golden Tulip Gdańsk zlokalizowany został w najbardziej atrakcyjnej części Trójmiasta – Gdańsku Jelitkowie. Inwestycja usytuowana jest w odległości zaledwie 100 metrów do pięknej, piaszczystej plaży oraz nadmorskiej promenady prowadzącej do sopockiego mola. Apartamenty hotelowe w Golden Tulip Gdańsk Residence sprzedawane są potencjalnym inwestorom zainteresowanym bezpiecznym, długoterminowym zyskiem, jako nieruchomość wartościowa i sposób na dywersyfikację portfela finansowego. Zakup pokoju hotelowego w tym obiekcie to atrakcyjna inwestycja, gwarantująca pewne i bezpieczne przepływy finansowe przez 15 lat. Stopy zwrotu sięgają nawet 9% rocznie. Golden Tulip Gdańsk to nie tylko doskonała alternatywa inwestycyjna, ale też idealne miejsce dla osób szukających wypoczynku w malowniczym miejscu nad Morzem Bałtyckim.

- Golden Tulip Gdańsk Residence uzyskał pozwolenie na użytkowanie już po 11 miesiącach od rozpoczęcia prac budowlanych. Obecnie finalizowana jest rekrutacja pracowników, w efekcie której wyłoniony został także nowy dyrektor, Daniel Danielewicz. Jesteśmy przekonani, że zatrudnienie tak doświadczonego menedżera przyczyni się do osiągnięcia wysokiego standardu obsługi w hotelu, a w efekcie znajdzie odzwierciedlenie w zyskach potencjalnych inwestorów – mówi Leszek Piotr Nałęcz, prezes zarządu Qualia Development Sp. z o.o.

Daniel Danielewicz z hotelarstwem i gastronomią związany jest od 17 lat. Karierę rozpoczynał w Londyńskiej Restauracji Annabel. Kolejne miejsca na mapie zawodowej jego kariery to między innymi Hotel Villa Hestia w Sopocie, Hotel Dwór Oliwski w Gdańsku, Restauracja Villa Uphagena w Gdańsku oraz Hotel Zamek Ryn. Przez dwa lata uczestniczył w projekcie otwarcia Hotelu Hermitage w Brześciu na Białorusi. W 2012 roku pełnił funkcję Dyrektora Hotelu Aurora SPA Wellness oraz Operations Managera w Hotelu Holiday Inn w Łodzi. Ostatnio zajmował stanowisko Dyrektora Hotelu Zamek Gniew.