Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Golden Tulip Warsaw Centre

Towarowa 2, 00-811 Warszawa
www.goldentulipwarsawcentre.com

Skontaktuj się z obiektem

Aneta Ligęza-Zając Specjalista ds. sprzedaży +4822...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Golden Tulip Warsaw Centre

Nowy zastępca dyrektora warszawskich hoteli Louvre Hotel Group

Data aktualności: 07-07-2016

  • Nowy zastępca dyrektora warszawskich hoteli Louvre Hotel Group - Golden Tulip Warsaw Centre

    Marcin Gałązka, dotychczasowy dyrektor ds. operacyjnych w Sound Garden Hotel Airport, od 1 czerwca br. piastuje stanowisko zastępcy dyrektora warszawskich hoteli należących do Louvre Hotels Group: Golden Tulip, Campanile i Premiere Classe.


    Nowy zastępca dyrektora warszawskich hoteli LHG ma 16-letnie doświadczenie w hotelarstwie. Pracę rozpoczął w hotelu Warsaw Marriott. Następnie wyjechał do Irlandii, gdzie podjął pracę w nowo otwartym hotelu Marriott Druids Glen Resort & Country Club. Kolejnym obiektem w CV Marcina Gałązki jest Ritz Carltona w Powerscourt - uczestniczył także w jego otwarciu. Przez cały ten czas zdobywał wiedzę dotyczącą obsługi klienta: począwszy od pionu obsługi klienta w pokojach, jako FOH Supervisor, a skończywszy na obsłudze gastronomicznej w restauracji i nazywanego w tej sieci In Room Dinning. Po powrocie do Polski rozpoczął pracę w hotelu Courtyard by Marriott, gdzie pracował jako kierownik ds. obsługi gości. Trzy ostatnie lata spełnił funkcję dyrektora ds. operacyjnych w Sound Garden Hotel Airport. Ponadto, Marcin Gałązka jest współzałożycielem oraz prezesem polskiej sekcji Międzynarodowego Stowarzyszenia Zastępców Dyrektorów i Kierowników Recepcji Hoteli Luksusowych (A.I.C.R. Polska). Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, kierunek Turystyka i Rekreacja, a także Wyższej Szkoły Biznesu w Dublinie oraz Instytutu Technologii w Dublinie.


    Do grona warszawskich hoteli Louvre Hotel Group należą: Golden Tulip, Campanile i Premiere Classe. Ten pierwszy to czterogwiazdkowiec położony przy ul. Towarowej, w samym centrum miasta, zaledwie 1 km od dworca PKP Warszawa Centralna. Oferuje 8 sal konferencyjnych, które pomieszczą od 30 do 150 osób oraz zaplecze noclegowe dla niemal 300 osób. Warszawski Campanile znajduje się w tym samym budynku, jego standard jest nieco niższy. Do hotelu Campanile należy restauracja, w której również można organizować eventy. Hotel Premiere Classe nie dysponuje zapleczem konferencyjnym.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: