Marcin Gałązka, dotychczasowy dyrektor ds. operacyjnych w Sound Garden Hotel Airport, od 1 czerwca br. piastuje stanowisko zastępcy dyrektora warszawskich hoteli należących do Louvre Hotels Group: Golden Tulip, Campanile i Premiere Classe.

Nowy zastępca dyrektora warszawskich hoteli LHG ma 16-letnie doświadczenie w hotelarstwie. Pracę rozpoczął w hotelu Warsaw Marriott. Następnie wyjechał do Irlandii, gdzie podjął pracę w nowo otwartym hotelu Marriott Druids Glen Resort Country Club. Kolejnym obiektem w CV Marcina Gałązki jest Ritz Carltona w Powerscourt - uczestniczył także w jego otwarciu. Przez cały ten czas zdobywał wiedzę dotyczącą obsługi klienta: począwszy od pionu obsługi klienta w pokojach, jako FOH Supervisor, a skończywszy na obsłudze gastronomicznej w restauracji i nazywanego w tej sieci In Room Dinning. Po powrocie do Polski rozpoczął pracę w hotelu Courtyard by Marriott, gdzie pracował jako kierownik ds. obsługi gości. Trzy ostatnie lata spełnił funkcję dyrektora ds. operacyjnych w Sound Garden Hotel Airport. Ponadto, Marcin Gałązka jest współzałożycielem oraz prezesem polskiej sekcji Międzynarodowego Stowarzyszenia Zastępców Dyrektorów i Kierowników Recepcji Hoteli Luksusowych (A.I.C.R. Polska). Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, kierunek Turystyka i Rekreacja, a także Wyższej Szkoły Biznesu w Dublinie oraz Instytutu Technologii w Dublinie.

Do grona warszawskich hoteli Louvre Hotel Group należą: Golden Tulip, Campanile i Premiere Classe. Ten pierwszy to czterogwiazdkowiec położony przy ul. Towarowej, w samym centrum miasta, zaledwie 1 km od dworca PKP Warszawa Centralna. Oferuje 8 sal konferencyjnych, które pomieszczą od 30 do 150 osób oraz zaplecze noclegowe dla niemal 300 osób. Warszawski Campanile znajduje się w tym samym budynku, jego standard jest nieco niższy. Do hotelu Campanile należy restauracja, w której również można organizować eventy. Hotel Premiere Classe nie dysponuje zapleczem konferencyjnym.