Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Green Caffe Nero Rondo ONZ

Al. Jana Pawła II 18, 00-116 Warszawa
http://www.greencaffenero.pl/kawiarnie/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Green Caffe Nero Rondo ONZ

Ogólnopolska sieć kawiarni wchodzi na rynek przestrzeni konferencyjnych

Data aktualności: 07-04-2017

 • Ogólnopolska sieć kawiarni wchodzi na rynek przestrzeni konferencyjnych - Green Caffe Nero Rondo ONZ

  Znana sieć kawiarni Green Caffe Nero zaoferuje swoje usługi również na rynku sal konferencyjnych. Po uruchomieniu w końcu czerwca ubiegłego roku w stołecznym biurowcu Q22 lokalu przeznaczonego wyłącznie dla pracowników mieszczącej się tam firmy Deloitte, trwa etap rozbudowy funkcjonujących już lokali. Celem jest zaoferowanie bywalcom kawiarni kameralnych, oddzielonych przestrzeni, idealnych na zorganizowanie spotkań biznesowych w mniejszym gronie i w niezobowiązującej atmosferze.

   

   

  Jak podkreślają pracownicy sieci Green Caffe Nero, organizowanie służbowych spotkań w kawiarnianych przestrzeniach to częsty zwyczaj, zwłaszcza wśród osób prowadzących małe firmy lub wykonujących wolne zawody. Wielu gości chciałoby jednak skorzystać z bardziej intymnej, wydzielonej przestrzeni, aby móc w skupieniu popracować nad projektem, odbyć naradę ze współpracownikami, czy spotkać się z klientem. Wychodząc naprzeciw takim oczekiwaniom, kawiarnię mieszczącą się przy rondzie ONZ w ścisłym centrum stolicy i tuż obok stacji metra, powiększono o nowe piętro, wydzielając jednocześnie strefę konferencyjno- coworkingową.

   

   

  Na część tę składa się Centrum Szkoleniowe Green Caffe Nero, gdzie bariści zgłębiać będą sztukę przyrządzania aromatycznego napoju, oraz 2 kameralne sale konferencyjne, oddzielone od części ogólnodostępnej kawiarni za pomocą szklanych przegród i drzwi. Każde z pomieszczeń może posłużyć do organizacji spotkania do 20 osób. Klimatyzowane przestrzenie wyposażono w duże stoły, możliwe jest także skorzystanie z rzutnika multimediów i bezprzewodowego dostępu do Internetu. Goście mogą też oczywiście korzystać w trakcie pracy z oferowanych przez kawiarnię napojów oraz przekąsek.