Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Green Hotel Płock

Dworcowa 46, 09-402 Płock
http://www.greenhotelplock.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Green Hotel Płock

Większa baza noclegowa w Płocku – Green Hotel otwarty od kwietnia

Data aktualności: 12-06-2015

  • Większa baza noclegowa w Płocku – Green Hotel otwarty od kwietnia - Green Hotel Płock

    W budynku starego dworca autobusowego w Płocku powstał kolejny w mieście hotel. Tym razem miasto wzbogaciło się o obiekt oferujący salę restauracyjną oraz 33 dwuosobowe pokoje.


    Green Hotel usytuowany w budynku starego płockiego dworca autobusowego przy ulicy Dworcowej 46 jest dobrze skomunikowany z centrum miasta, starówką, czy atrakcjami miejskimi, takimi jak Bazylika Katedralna, Muzeum Mazowieckie czy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Obiekt oferuje 33 pokoje dla 66 osób w standardzie trzech gwiazdek. Hotel nie ma własnego zaplecza noclegowego, ale oferuje organizację konferencji dla grup w pobliskich lokalizacjach. Na terenie dworca jest restauracja oraz snack bar. Green Hotel w Płocku rozpoczął swą działalność w kwietniu br.


     

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: