Położenie w ścisłym centrum stolicy Wielkopolski, w pobliżu Starego Miasta, Międzynarodowych Targów Poznańskich i głównych ośrodków kulturalnych, a także możliwość szybkiego dotarcia z dworca kolejowego przyciągnie do otwartego 28 lutego br. hotelu Hampton by Hilton Poznan Old Town zarówno osoby podróżujące w celach turystycznych, jak i służbowych. Nowoczesna sześciokondygnacyjna kamienica, w której znajduje się nowy Hampton by Hilton, skrywa 117 pokoi 1- i 2-osobowych, centrum biznesowe, zaplecze restauracyjne oraz strefę fitness. Gościom hotelu przypadnie do gustu minimalistyczny styl, modna kolorystyka i przestronne lobby z sześciometrowym biokominkiem w centrum.

Na potrzeby organizatorów spotkań biznesowych oddano 2 sale konferencyjne, po odpowiednio 20 mkw. i 35 mkw., które po połączeniu tworzą przestrzeń na 60 osób w ustawieniu teatralnym. Sale są klimatyzowane, wyposażone w rzutniki, elektrycznie opuszczane ekrany, nagłośnienie, flipcharty i inteligentne oprogramowanie sterujące.

117 komfortowych pokoi pozwoli na zakwaterowanie ponad 230 osób. Z okien Hampton by Hilton Poznan Old Town rozciąga się piękny widok na pobliskie kamienice i panoramę miasta. W każdym pokoju goście skorzystają z dostępu do bezprzewodowego Internetu, TV LCD (42”), wygodnego łóżka, miejsca do pracy czy zestawu do parzenia kawy i herbaty.

Na parterze Hampton by Hilton Poznan Old Town poza recepcją oraz strefą konferencyjną, wydzielono miejsce na centrum biznesowe, lobby, całodobowy sklep z przekąskami oraz bar i restaurację, w której serwowane są dania kuchni polskiej i regionalnej. W restauracji można zorganizować firmowe kolacje, spotkania i przyjęcia koktajlowe dla maksymalnie 100 gości. Na pierwszym piętrze hotelu znajduje się także bardzo dobrze wyposażone centrum fitness.