Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Herbarium Hotel & Spa

Chomiąża Szlachecka 2, 88-407 Chomiąża Szlachecka
www.herbariumhotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Marcin Łempicki Sales&Marketing Manager Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Herbarium Hotel & Spa

Nowy obiekt hotelarskiej sieci

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowy obiekt hotelarskiej sieci - Herbarium Hotel & Spa

  Czterogwiazdkowy hotel Chomiąża Park dołączy do sieci Best Western w 2013 r. Położony nad Jeziorem Chomiąskim obiekt będzie pierwszym hotelem tej marki zlokalizowanym w województwie kujawsko-pomorskim.

   

   

   

   

     Best Western Plus Chomiąża Park odda do dyspozycji gości 52 pokoje z dostępem do internetu. Ze względu na bliskość prężnie rozwijających się ośrodków miejskich, Bydgoszczy, Poznania i Torunia, hotel będzie kierował swoją ofertę do gości biznesowych oraz zorganizowanych grup. Z myślą o nich powstaną trzy profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne oraz restauracja serwującą dania kuchni regionalnej.

  - Zdecydowaliśmy się na dołączenie do sieci Best Western już na samym początku swojej działalności, ponieważ jej wieloletnie doświadczenie oraz wysokie standardy pozwolą nam na szybsze dojście do pełnej zdolności operacyjnej - mówi Jarosław Miszczuk, inwestor obiektu. - Obecnie trwają prace budowlane, a oficjalne otwarcie, już pod szyldem Best Western, planujemy na trzeci kwartał 2013 roku. Koszt całej inwestycji przewidziany jest na 28 mln złotych - dodaje.

  Chomiąża Park będzie kolejnym, po Pałacu Aleksandrów pod Wrocławiem oraz hotelu Arkon Park w Gdańsku, obiektem działającym pod marką Plus oznaczającą podwyższony standard. Jego głównym atutem, oprócz lokalizacji, będzie oferta rekreacyjna. Złożą się na nią m.in. basen, dwa korty tenisowe, boiska, strzelnica golfowa, sala do jogi i fitnessu, przystań z wypożyczalnią sprzętów do sportów wodnych oraz centrum SPA.

  - Region Pałuki jest bardzo chętnie odwiedzany przez turystów, których przyciągają znakomite walory przyrody i ciekawe zabytki. Baza noclegowa w województwie jest spora, jednak brakuje obiektów wyższej kategorii, oferujących coś więcej niż sam pokój i usługi gastronomiczne. Mam nadzieję, że nam uda się wypełnić tę niszę - mówi Jarosław Miszczuk.

  źródło: www.bestwestern.com