Otwarty wiosną tego roku, hotel konferencyjny Herbarium położony nad Jeziorem Chomiąskim, doczekał się oficjalnej kategoryzacji i otrzymał status czterech gwiazdek. Obiekt to nie tylko miejsca noclegowe, ale przede wszystkim obszerna strefa spa oraz spora przestrzeń konferencyjna.

Herbarium Hotel Spa to tak naprawdę kompleks trzech budynków połączonych ze sobą podziemnymi przejściami. Pochodzący z XIX w. zabytkowy Stary Dwór, Nowy Dwór i Oficyna położone są w parku nad jeziorem Chomiąskim, niedaleko Bydgoszczy. Taka lokalizacja sprawia, że hotel nadaje się zarówno na wyjazd typowo wypoczynkowy, ale i oryginalne spotkania biznesowe oraz konferencje. Decyzja o kategoryzacji została podjęta 26 listopada br.

Herbarium hotel and spa chomiąża sale konferencyjne bydgoszcz  

Sale konferencyjne nad jeziorem

Hotel dysponuje trzema salami konferencyjnymi, w pełni wyposażonymi w nowoczesny sprzęt audiowizualny, z widokiem na jezioro oraz wyjściem na taras: salę Lawenda o powierzchni 174 mkw., Rozmaryn o powierzchni ok. 150 mkw. i salę Czarny Bez, która nadaje się do spotkań kameralnych czy negocjacji biznesowych. Ponadto, w hotelu znajdują się 54 klimatyzowane pokoje w trzech standardach: comfort, deluxe i aparatamenty oraz restauracja Werbena i lobby bar. W Starym Dworze mieści się także pięć gabinetów, które razem z basenem, jacuzzi oraz nowoczesnymi zróżnicowanymi saunami tworzą strefa spa.