Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Herbarium Hotel & Spa

Chomiąża Szlachecka 2, 88-410 Chomiąża Szlachecka
http://www.herbariumhotel.pl/biznes

Skontaktuj się z obiektem

Elżbieta Juniewicz Sales Coordinator 534 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Herbarium Hotel & Spa

Cztery gwiazdki dla Herbarium Hotel & Spa pod Bydgoszczą

Data aktualności: 04-12-2014

 • Cztery gwiazdki dla Herbarium Hotel & Spa pod Bydgoszczą - Herbarium Hotel & Spa

  Otwarty wiosną tego roku, hotel konferencyjny Herbarium położony nad Jeziorem Chomiąskim, doczekał się oficjalnej kategoryzacji i otrzymał status czterech gwiazdek. Obiekt to nie tylko miejsca noclegowe, ale przede wszystkim obszerna strefa spa oraz spora przestrzeń konferencyjna.


  Herbarium Hotel & Spa to tak naprawdę kompleks trzech budynków połączonych ze sobą podziemnymi przejściami. Pochodzący z XIX w. zabytkowy Stary Dwór, Nowy Dwór i Oficyna położone są w parku nad jeziorem Chomiąskim, niedaleko Bydgoszczy. Taka lokalizacja sprawia, że hotel nadaje się zarówno na wyjazd typowo wypoczynkowy, ale i oryginalne spotkania biznesowe oraz konferencje. Decyzja o kategoryzacji została podjęta 26 listopada br.

  Herbarium hotel and spa chomiąża sale konferencyjne bydgoszcz
   

  Sale konferencyjne nad jeziorem

  Hotel dysponuje trzema salami konferencyjnymi, w pełni wyposażonymi w nowoczesny sprzęt audiowizualny, z widokiem na jezioro oraz wyjściem na taras: salę Lawenda o powierzchni 174 mkw., Rozmaryn o powierzchni ok. 150 mkw. i salę Czarny Bez, która nadaje się do spotkań kameralnych czy negocjacji biznesowych. Ponadto, w hotelu znajdują się 54 klimatyzowane pokoje w trzech standardach: comfort, deluxe i aparatamenty oraz restauracja Werbena i lobby bar. W Starym Dworze mieści się także pięć gabinetów, które razem z basenem, jacuzzi oraz nowoczesnymi zróżnicowanymi saunami tworzą strefa spa.