Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Heron Live Hotel

Sienna 104, 33-318 Gródek nad Dunajcem
www.heron-hotel.com

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Heron Live Hotel

Pięciogwiazdkowe konferencje w małopolskim Heronie czas zacząć

Data aktualności: 11-08-2015

  • Pięciogwiazdkowe konferencje w małopolskim Heronie czas zacząć - Heron Live Hotel

    Pięciogwiazdkowy hotel Heron w miejscowości Sienna nad Jeziorem Rożnowskim z miejscem na konferencje dla 300 osób przyjmuje pierwszych gości.

     

    Obiekt zlokalizowany jest niedaleko Nowego Sącza, nad Jeziorem Rożnowskim w miejscowości Sienna. Hotel Heron wykorzystuje potencjał swej lokalizacji - poza 80 pokojami oraz przestrzenią konferencyjno-bankietową, która pomieści 300 w ustawieniu teatralnym na parterze budynku, dysponuje on dwoma basenami – wewnętrznym i zewnętrznym z widokiem na jezioro - oraz własną mariną i promenadą wzdłuż nabrzeża jeziora.

    Ponadto, w hotelu znajdują się dwie restauracje – jedna w budynku hotelu, druga przy promenadzie, lobby bar i klub nocny. Obiekt oferuje również usługi spa. Za projekt odpowiedzialna jest pracownia architektoniczna Loesch z Nowego Sącza, zaś inwestorem jest firma Wiśniowski. Hotelem zarządza Michał Kumala.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: