Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hilton Garden Inn Kraków

Marii Konopnickiej 33, 30-302 Kraków
www.hgi.com

Skontaktuj się z obiektem

Paulina Popławska Conference & Event Coordinator +48 1...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hilton Garden Inn Kraków

otwarty został Globe - nowy lokal w hotelu

Data aktualności: 22-11-2012

 • otwarty został Globe - nowy lokal w hotelu - Hilton Garden Inn Kraków

  Filiasz Fogg z trudem wygrał słynny zakład, okrążając ziemię w 80 dni. Dziś zrobiłby to z łatwością, ponieważ cały świat znalazł się w jednym miejscu. W menu – restauracji GLOBE przy krakowskim hotelu Hilton Garden Inn.

   

   

   

   

   

   

   

  Każdy ma własny sposób na próbowanie świata, ale ten, przez jego smak i kuchnię, wydaje się najlepszy. A w każdym razie najbardziej przyjemny. Dobrze przyrządzone danie, z oryginalnych składników i przypraw, więcej nam powie o kraju i jego mieszkańcach, niż niejedna podróż. W kuchni skrywają się pasje i narodowe namiętności, jest w niej temperament pokoleń i fantazja, bywają tajemnice i niedomówienia.

   

  Menu restauracji Globe zostało tak skomponowane, by to wszystko przed nami odkryć. W jednej karcie skaczemy przez kulinarne równoleżniki, przenosząc się bez problemu z Tajlandii do Meksyku i wpadając po drodze do Włoch czy Francji. Warto też wiedzieć, że jest to podróż kulinarna „last minute” – ceny są bardziej niż umiarkowane, a jakość podróżowania świetna. Wygodne fotele i kanapy, plazmowe monitory na ścianach, dbałość o detale – sąsiedztwo Hilton Garden Inn jednak zobowiązuje – i oczywiście staranny wybór alkoholi z całego świata.
  Globe nie powstał po to, byś czuł się w nim, jak w domu – chcemy, byś ruszył z nami w podróż i stał się częścią świata. Zostań Globe – trotterem.

  GLOBE przy hotelu Hilton Garden Inn, Kraków ul. M. Konopnickiej 33, tel. +4812 39 99 021, godz. otwarcia 12:00 – 01:00.


  źródło: http://hiltongardeninn.hilton.com (PR)