Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hilton Garden Inn Kraków

Marii Konopnickiej 33, 30-302 Kraków
http://www.hiltonhotels.com/pl_PL/polska/hilton-garden-inn-krakow/

Skontaktuj się z obiektem

Dominika Adamek Senior Sales & Marketing Specialist +48 1...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hilton Garden Inn Kraków

Meetings Simplified Hilton – spotkanie zorganizowane szybko i wygodnie!

Data aktualności: 16-03-2018

 • Meetings Simplified Hilton – spotkanie zorganizowane szybko i wygodnie! - Hilton Garden Inn Kraków

  Warto być na bieżąco z najnowszymi trendami, zwłaszcza dotyczącymi organizacji spotkań. Szczególnie, gdy profesjonalni i godni zaufania partnerzy, jak hotele Hilton, oferują pakiety, które znacznie ułatwiają i przyśpieszają proces rezerwacji. Takim właśnie pakietem jest Meetings Simplified firmy Hilton, idealnie dostosowany do spotkań organizowanych dla maksymalnie 25 osób.

   

   

  Jak w 3 prostych krokach osiągnąć sukces przy organizacji spotkania dla maksymalnie 25 osób? Hilton ma dla Ciebie odpowiedź:

  ⇒ Krok pierwszy: wyślij prośbę o organizację spotkania do jednego z hoteli Hilton: w Krakowie  – Hilton Garden Inn Kraków, w Warszawie – Hilton Warsaw and Convention Centre lub we Wrocławiu  – DoubleTree by Hilton Wrocław.

  Krok drugi: otrzymujesz ekspresową ofertę internetową, którą…

  ⇒ Krok trzeci: …możesz potwierdzić jednym kliknięciem.

   

   

  Tak wygrasz wyścig z czasem, gdy spotkanie biznesowe jest na horyzoncie, a Ty na samym początku przygotowań. Gdy u innych konsultantów czas zatrzymał się w miejscu, Ty zapoznasz się z ekspresową ofertą internetową bez potrzeby podpisywania skomplikowanych umów. Nie musisz martwić się też o opłatę wstępną, a rezerwację będziesz mógł  – w razie konieczności – anulować do 24 godzin przed spotkaniem.

   


  Nowoczesne wnętrza w hotelach Hilton

   

   

   

   

  Wraz z bezpłatnym dostępem do całodobowego samoobsługowego centrum biznesowego Hilton Garden Inn Kraków do dyspozycji oddaje 4 uniwersalne sale konferencyjne, salę zebrań VIP z wyłącznym dostępem oraz imponujące foyer konferencyjne z niezapomnianym widokiem na Wawel. DoubleTree by Hilton Wrocław, z idealną lokalizacją w centrum miasta, w sam raz dla Twojego wydarzenia, oferuje 10 sal, w tym także do mniejszych spotkań lub briefingów. Wszystkie z dostępem do wifi, które jest bezpłatne w miejscach publicznych. W każdej sali klimatyzacja, ergnomiczne fotele i nowoczesne wyposażenie konferencyjne. Hilton Warsaw and Convention Centre w samym sercu miasta, oferuje zarówno mniejsze sale na kameralne spotkania, z dostępem do światła dziennego, w tym salę Panorama ulokowaną na 26. piętrze budynku, jak również duże przestrzenie, nawet dla 1600 osób.

   

   

  Więcej o Meetings Simplified oraz Zasadach i Warunkach dowiesz się tutaj.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: