Warto być na bieżąco z najnowszymi trendami, zwłaszcza dotyczącymi organizacji spotkań. Szczególnie, gdy profesjonalni i godni zaufania partnerzy, jak hotele Hilton, oferują pakiety, które znacznie ułatwiają i przyśpieszają proces rezerwacji. Takim właśnie pakietem jest Meetings Simplified firmy Hilton, idealnie dostosowany do spotkań organizowanych dla maksymalnie 25 osób.

Jak w 3 prostych krokach osiągnąć sukces przy organizacji spotkania dla maksymalnie 25 osób? Hilton ma dla Ciebie odpowiedź:

⇒ Krok pierwszy: wyślij prośbę o organizację spotkania do jednego z hoteli Hilton: w Krakowie  – Hilton Garden Inn Kraków, w Warszawie – Hilton Warsaw and Convention Centre lub we Wrocławiu  – DoubleTree by Hilton Wrocław.

Krok drugi: otrzymujesz ekspresową ofertę internetową, którą…

⇒ Krok trzeci: …możesz potwierdzić jednym kliknięciem.

Tak wygrasz wyścig z czasem, gdy spotkanie biznesowe jest na horyzoncie, a Ty na samym początku przygotowań. Gdy u innych konsultantów czas zatrzymał się w miejscu, Ty zapoznasz się z ekspresową ofertą internetową bez potrzeby podpisywania skomplikowanych umów. Nie musisz martwić się też o opłatę wstępną, a rezerwację będziesz mógł  – w razie konieczności – anulować do 24 godzin przed spotkaniem.

Nowoczesne wnętrza w hotelach Hilton

Wraz z bezpłatnym dostępem do całodobowego samoobsługowego centrum biznesowego Hilton Garden Inn Kraków do dyspozycji oddaje 4 uniwersalne sale konferencyjne, salę zebrań VIP z wyłącznym dostępem oraz imponujące foyer konferencyjne z niezapomnianym widokiem na Wawel. DoubleTree by Hilton Wrocław, z idealną lokalizacją w centrum miasta, w sam raz dla Twojego wydarzenia, oferuje 10 sal, w tym także do mniejszych spotkań lub briefingów. Wszystkie z dostępem do wifi, które jest bezpłatne w miejscach publicznych. W każdej sali klimatyzacja, ergnomiczne fotele i nowoczesne wyposażenie konferencyjne. Hilton Warsaw and Convention Centre w samym sercu miasta, oferuje zarówno mniejsze sale na kameralne spotkania, z dostępem do światła dziennego, w tym salę Panorama ulokowaną na 26. piętrze budynku, jak również duże przestrzenie, nawet dla 1600 osób.

Więcej o Meetings Simplified oraz Zasadach i Warunkach dowiesz się tutaj.