Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Holiday Inn Dąbrowa Górnicza

Aleja Róż 1 A, 41-300 Dąbrowa Górnicza
hidabrowa.pl

Skontaktuj się z obiektem

Agnieszka Jasińska Koordynator ds. Bankietów i Konferencji +48 ...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Holiday Inn Dąbrowa Górnicza

7 nowych sal na Śląsku. W sierpniu Holiday Inn zaprosi na konferencje

Data aktualności: 03-08-2016

 • 7 nowych sal na Śląsku. W sierpniu Holiday Inn zaprosi na konferencje - Holiday Inn Dąbrowa Górnicza

  Pod koniec sierpnia planowane jest otwarcie pierwszego na Śląsku hotelu sieci Holiday Inn. Jest on przygotowany do organizacji spotkań i zaoferuje m.in. Salę Balową na konferencję dla ponad 250 osób.


  Czterogwiazdkowy hotel zlokalizowany jest u zbiegu ulic Legionów Polskich i alei Róż. Budynek ma dziesięć kondygnacji naziemnych i jedną podziemną.

   

  Nowe sale konferencyjne na Śląsku

   

  Otwarcie śląskiego Holiday Inn ucieszy organizatorów konferencji w tym regionie. Hotel oddaje do dyspozycji gości 7 kompleksowo wyposażonych i klimatyzowanych sal konferencyjnych, w tym dwie sale balowe dla 100 i 110 osób. Dzięki systemowi ścian przesuwnych można je połączyć w jedną, mieszczącą 253 osoby na konferencji i 120 na bankiecie. Pozostałe sale nadają się na szkolenia i kameralne spotkania w grupach od 20 do 50 osób.

   

  Hotel dysponuje 160 pokojami o powierzchni 15 mkw. i 17 mkw. Każdy z nich jest klimatyzowany. Na najwyższym piętrze znajduje się apartament, z którego rozpościera się widok na sporą część miasta i jeziora Pogoria. Do dyspozycji gości obiekt oddaje parking, siłownię oraz bezpłatne wi-fi. Wdrożony zostanie również system tzw. open lobby concept. Części ogólnodostępne na parterze nie są podzielone na strefy. Część wypoczynkowa i gastronomiczna będą się przenikać.

   

  Dodatkowym atutem dąbrowskiego Holiday Inn jest bezpośrednie połączenie tunelem z parkiem wodnym „Nemo Świat Rozrywki”. Dzięki temu goście obiektu mogą przejść do strefy basenowej i skorzystać z dostępnych tam atrakcji.