Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Holiday Inn Dąbrowa Górnicza

Aleja Róż 1 A, 41-300 Dąbrowa Górnicza
hidabrowa.pl

Skontaktuj się z obiektem

Agnieszka Jasińska Koordynator ds. Bankietów i Konferencji +48 ...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Holiday Inn Dąbrowa Górnicza

Hotel Holiday Inn Dąbrowa Górnicza rozpoczyna działalność

Data aktualności: 24-08-2016

 • Hotel Holiday Inn Dąbrowa Górnicza rozpoczyna działalność - Holiday Inn Dąbrowa Górnicza

  W Dąbrowie Górniczej, w bezpośredniej bliskości centrum wystawowego Expo Silesia, swoje podwoje otwiera pierwszy w województwie śląskim hotel sieci Holiday Inn. Od 24 sierpnia br. przyjmuje swoich gości w 160 pokojach i 7 salach konferencyjnych.

   

   

  Po długim oczekiwaniu, uroczystych zapowiedziach, ale i kilkumiesięcznym opóźnieniu, 24 sierpnia nastąpiło otwarcie najnowszego, pierwszego w województwie śląskim hotelu sieci Holiday Inn. Położony w Dąbrowie Górniczej u zbiegu ulicy Legionów Polskich i alei Róż czterogwiazdkowy hotel oddaje do dyspozycji gości 160 dwuosobowych pokoi i 7 kompletnie wyposażonych i dowolnie konfigurowanych sal konferencyjno-bankietowych, w tym 2 duże sale balowe, o wysokości 5,5 metra, z własnym, oddzielnym wejściem z parkingu.

   

   

  Organizacja spotkań firmowych i konferencji z Holiday Inn Dąbrowa Górnicza

   

   

  Mieszczące 100 i 110 osób sale balowe można łatwo połączyć, uzyskując powierzchnię, mogącą przyjąć łącznie 253 osoby na konferencji i 120 w przypadku bankietu. Pozostałe sale konferencyjne umożliwiają wygodne zorganizowanie mniejszego spotkania, bankietu lub prezentacji. W każdym z pomieszczeń goście będą mogli korzystać z bezprzewodowego dostępu do szybkiego Internetu, multimedialnych projektorów, klasycznych flipchartów oraz sprzętu biurowego. Nad przyjemnym przebiegiem spotkania czuwać będzie obsługa gastronomiczna, dedykowany koordynator konferencji, a także wsparcie techniczne.

   

   

  Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej może zakwaterować swoich gości w 135 pokojach typu Standard, z dwoma pojedynczymi łóżkami, oraz 24 typu Executive, a także jednym pokoju typu Executive Suite. Istnieje również możliwość zarezerwowania pokoi łączonych. Hotel zapewnia również przestrzenie dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zarówno pokoje typu standard, jak i executive, są wyposażone w telewizor, klimatyzację, jak i zestaw do parzenia kawy i herbaty.

   

   

  Dobre położenie – wygodny dojazd

   

   

  Hotel zajmuje nowy, wybudowany kosztem 60 milionów złotych budynek o 10 naziemnych i jednej podziemnej kondygnacji. Atutem kompleksu jest położenie w centrum miasta, w sąsiedztwie hal Expo Silesia, hali widowiskowo-sportowej oraz Parku Wodnego Nemo, do którego będzie można dotrzeć podziemnym tunelem. Goście hotelu mogą szybko dojechać zarówno do portu lotniczego w Pyrzowicach, jak i w podkrakowskich Balicach.

   

   

  Bogata oferta gastronomiczna, ukłon w stronę miłośników lokalnej kuchni


   

  Miłośników globalnej, ale i regionalnej kuchni hotel zaprasza do znajdującej się na pierwszym piętrze restauracji „Zagłębie Smaku”. Serwuje ona dania międzynarodowe z akcentami kuchni lokalnej. Od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora gości zaprasza także mieszczący się przy recepcji Lobby Bar. W hotelu mieści się także także położony na najwyższej kondygnacji i zapewniający szeroki wybór alkoholi i przekąsek Sky Bar.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: