Kolejny obiekt marki Holiday Inn Express powstał w Warszawie. Otwarty 25 maja br. trzygwiazdkowy hotel zapewnia gościom komfortowy wypoczynek w 167 pokojach, 2 sale konferencyjne i przestronne lobby.

Zlokalizowanie w biznesowym zagłębiu Warszawy - na Mokotowie - do nowo otwartego hotelu przyciągnie przede wszystkim gości biznesowych, którzy docenią  dogodne położenie w niedużym oddaleniu od centrum miasta, lotniska czy stacji kolejowej. Czekają na nich położone na parterze budynku 2 sale konferencyjne, które w układzie kinowym pomieszczą odpowiednio 30 i 14 osób, a połączone utworzą przestrzeń o powierzchni 55 mkw. dla 48 uczestników szkoleń. Sale wyposażone zostały w niezbędny sprzęt konferencyjny, są widne, z możliwością zaciemnienia podczas prezentacji. Do sal przynależy foyer wraz ze strefą coworkingową.

167 pokoi dwuosobowych - typu: Twin, Double, Double z sofą oraz 2 pokoje dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych - pomieści około 330 gości. Pokoje są dobrze wyciszone, klimatyzowane, wyposażone w Smart TV 43" z opcją streamingu, sejf, zestaw do prasowania oraz zestaw do kawy i herbaty.

Przestronne lobby hotelu Holiday Inn Express Warsaw - Mokotow, o powierzchni 400 mkw., zajmują: strefa coworkingowa, restauracyjna oraz business corner. W części restauracyjnej Express Cafe Bar przez całą dobę zamówić można dania gorące, potrawy z sezonowego menu oraz napoje i drinki. W przestrzeni tej można organizować przyjęcia firmowe lub rodzinne dla 100 osób.

Do dyspozycji gości oddano garaż podziemny na 48 miejsc oraz 11 miejsc na zewnątrz.