Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Holiday Inn Warsaw City Centre

Twarda 52, 00-831 Warszawa
https://www.ihg.com/holidayinn/hotels/us/en/warsaw/wawcc/hoteldetail#

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Holiday Inn Warsaw City Centre

Nowy Holiday Inn otwarty w Warszawie

Data aktualności: 20-12-2017

  • Nowy Holiday Inn otwarty w Warszawie - Holiday Inn Warsaw City Centre

    Od wczoraj goście mogą meldować się w czterogwiazdkowym Holiday Inn Warsaw City Centre przy ul. Twardej. To już trzeci obiekt sieci otwarty w województwie mazowieckim, a ósmy w Polsce.

     

     

    Organizatorzy konferencji mogą skorzystać z jednej z 4 sal konferencyjnych, których nazwy nawiązują do ulic w pobliżu hotelu oraz historii Woli. W największej z sal, Gold, pomieści się 60 osób w układzie teatralnym, pozostałe zaś nadadzą się na szkolenie lub spotkanie na 25 uczestników. Sale połączone są wspólnym foyer. W Holiday Inn Warsaw City Centre można zakwaterować gości w 256 przestronnych pokojach, w których dominuje nowoczesny wystrój, pojawiają się też nawiązania do polskiego folkloru i motywów. W obiekcie znajduje się też Open Lobby Concept, flagowy koncept sieci, otwarte miejsce spotkań przeznaczone zarówno dla ludzi biznesu, jak i klientów indywidualnych. W części tej znajdują się m.in.: recepcja, restauracja, miejsca odpoczynku i zabawy. Z najwyższych kondygnacji można podziwiać panoramę miasta.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: