Hotel konferencyjny Holiday Inn w Józefowie pod Warszawą ma dla organizatorów konferencji cenową niespodziankę na listopad. Warto skorzystać, bo to obiekt o nowoczesnych salach, profesjonalnym wyposażeniu i atrakcyjnej lokalizacji.

Specjalna cenowa propozycja hotelu Holiday Inn dla organizatorów eventów trwa od 2 do 15 listopada br. i obejmuje do 30% niższe stawki za noclegi, jedną salę konferencyjną ze sprzętem multimedialnym dziennie za darmo oraz bezpłatny parking na cały pobyt grupy. Taka okazja nie zdarza się codziennie, bo hotel Holiday Inn to znaczące centrum konferencyjne dla miasta.

Holiday Inn Warszawa Józefów sale konferencyjne

Profesjonalne konferencje pod Warszawą

Holiday Inn w Józefowie dysponuje 11. salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni ponad 800 mkw. Największa z sal może pomieścić jednocześnie ponad 400 gości. Można podzielić ją na trzy mniejsze pomieszczenia. Pozostałe sale to miejsce na konferencje dla 150 do 24 osób. Obiekt udostępnia także przestrzenne foyer oraz nowe Business Center. Co więcej, obiekt położony jest na 11 hektarach zagospodarowanego terenu zielonego, co daje możliwość organizowania imprez plenerowych nawet dla 2000 osób. Baza noclegowa hotelu pomieści 294 osób jednocześnie w 148 pokojach i apartamentach o czterogwiazdkowym standardzie.

Na terenie hotelu znajduje się ponadto największy na Mazowszu park linowy, pole golfowe ze strzelnicą i mini-gofem, strefa spa z basenem oraz restauracja LunaSol, bary i kawiarnie.