Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hostel Luneta Warszawska

Kamienna 16, 31-403 Kraków
http://lunetahostel.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Hostel Luneta Warszawska

W krakowskim forcie Luneta Warszawska powstaje hotel

Data aktualności: 01-06-2016

 • W krakowskim forcie Luneta Warszawska powstaje hotel - Hostel Luneta Warszawska

  Kraków już niebawem wzbogaci się o kolejne pokoje i sale konferencyjne w centrum. W forcie Luneta Warszawska powstaje hotel.

   

  W pierwszej fazie inwestycji w krakowskim forcie mieszczącym się w centrum miasta powstał hostel. Jego otwarcie nastąpi już wkrótce. Natomiast w przyszłości deweloper – spółka URBA – planuje uruchomić tu również hotel i restaurację. Tym czasem w forcie zostanie oddanych 110 miejsc noclegowych (w przyszłości może być ich nawet dwa razy więcej) oraz przestrzeń konferencja dla grup liczących do 150 osób.

   

  Fort Luneta Warszawska to zabytek w centrum Krakowa, przy skrzyżowaniu ulicy Kamiennej i al. 29 Listopada. Prawdopodobnie to najstarszy element systemu obronnego austriackiej Twierdzy Kraków oraz najstarszy zachowany fort reditowy w Europie – pochodzi z połowy XIX wieku. W bezpośrednim sąsiedztwie fortu znajduje się cmentarz Rakowicki i dworzec Kraków Główny.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: