Trwa modernizacja kolejnych obiektów hotelowych sieci 500. Po oddaniu do dyspozycji gości nowych pokoi w Tarnowie Podgórnym, wkrótce ruszy przebudowa kompleksu w podwarszawskim Zegrzu Połudiowym, w malowniczej okolicy Zalewu Zegrzyńskiego.

Należący do grupy J.W. Construction S.A. Hotel 500, położony w Zegrzu przy ulicy Warszawskiej 31A, dotąd kojarzył się gościom głównie z atrakcyjnego widoku na Zalew Zegrzyński i możliwością odbycia rejsu widokowego po tym akwenie. Już niebawem w trzygwiazdkowym hotelu rozpocznie się modernizacja, która podniesie standard placówki, atrakcyjność wnętrz i odmieni wystrój przestrzeni wewnątrz obiektu.

Prace remontowo-dekoracyjne, prowadzone według projektu warszawskiej architekt Aleksandry Abramczyk, obejmą wykonanie systemu klimatyzacji, nowych zabudów sufitów i systemu oświetlenia. 127 hotelowych pokoi zyska nowe wykładziny, tapety oraz umeblowanie. Nową aranżację otrzymają też łazienki w pokojach. Przeobrażeniu ulegną także strefy restauracyjna i rekreacyjna.