Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel 500 Zegrze

Warszawska 31a, 05-130 Zegrze Południowe
http://www.hotel500.com.pl/zegrze

Skontaktuj się z obiektem

Ewelina Gizińska Kierownik Działu Marketingu +4822...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel 500 Zegrze

Hotel sieci 500 w podwarszawskim Zegrzu przejdzie modernizację

Data aktualności: 27-10-2016

 • Hotel sieci 500 w podwarszawskim Zegrzu przejdzie modernizację - Hotel 500 Zegrze

  Trwa modernizacja kolejnych obiektów hotelowych sieci 500. Po oddaniu do dyspozycji gości nowych pokoi w Tarnowie Podgórnym, wkrótce ruszy przebudowa kompleksu w podwarszawskim Zegrzu Połudiowym, w malowniczej okolicy Zalewu Zegrzyńskiego.

   

   

  Należący do grupy J.W. Construction S.A. Hotel 500, położony w Zegrzu przy ulicy Warszawskiej 31A, dotąd kojarzył się gościom głównie z atrakcyjnego widoku na Zalew Zegrzyński i możliwością odbycia rejsu widokowego po tym akwenie. Już niebawem w trzygwiazdkowym hotelu rozpocznie się modernizacja, która podniesie standard placówki, atrakcyjność wnętrz i odmieni wystrój przestrzeni wewnątrz obiektu.

   

  Prace remontowo-dekoracyjne, prowadzone według projektu warszawskiej architekt Aleksandry Abramczyk, obejmą wykonanie systemu klimatyzacji, nowych zabudów sufitów i systemu oświetlenia. 127 hotelowych pokoi zyska nowe wykładziny, tapety oraz umeblowanie. Nową aranżację otrzymają też łazienki w pokojach. Przeobrażeniu ulegną także strefy restauracyjna i rekreacyjna.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: