W położonym nad brzegiem Jeziora Zegrzyńskiego trzygwiazdkowym Hotelu 500 zakończył się pierwszy etap renowacji. W nowej odsłonie zaprezentowane zostały pokoje, restauracja oraz hotelowe molo. Organizatorzy spotkań integracyjnych swoich gości zaprosić teraz mogą do nowo otwartego Klubu wraz z barem.

Gruntowny remont przeszło 86 pokoi. Obecnie wszystkie przestrzenie są klimatyzowane, a ich wystrój utrzymany w eleganckich odcieniach beżu i brązu z akcentami w kolorze starego złota. Na gości Hotelu 500 czekają zestawy do parzenia herbaty i kawy, a w pokojach znalazły się również lodówki. Wymieniono całe wyposażenie łazienek, rezygnując z wanien na rzecz kabin prysznicowych.

Hotel 500 Zegrze sale konferencyjne

Poza wykwintną kuchnią hotelowa restauracja przyciąga nowym wyglądem. W ramach modernizacji zainstalowano podwieszany i podświetlony sufit oraz położono nowe tapety, które współgrają z nowoczesnymi stołami i tapicerowanymi krzesłami w barwie kobaltu. W restauracji zorganizować można pokonferencyjny lunch z widokiem na jezioro.

Hotel 500 Zegrze sale konferencyjne

Nowością w ofercie Hotelu 500 jest też Klub, w którym aranżować można firmowe spotkania integracyjne. Gdy aura za oknem na to pozwala, warto wybrać się na spacer po odrestaurowanym molo.

Hotel 500 Zegrze sale konferencyjne

Finisz drugiego etapu remontu przewidziany jest na koniec kwietnia 2020 roku. Finalnie po zakończeniu inwestycji goście otrzymają do dyspozycji 130 odnowionych pokoi dla 260 osób.