Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Almond Business & SPA

Toruńska 12, 80-747 Gdańsk
http://www.hotelalmond.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Monika Wesołowska Kierownik ds. Konferencji i Bankietów 58 35...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Almond Business & SPA

Kolejne przesunięcie otwarcia hotelu konferencyjnego Almond w Gdańsku

Data aktualności: 03-11-2015

 • Kolejne przesunięcie otwarcia hotelu konferencyjnego Almond w Gdańsku - Hotel Almond Business & SPA

  Aktualny termin otwarcia hotelu Almond w Gdańsku to marzec 2016 r. Obiekt zaoferuje pięć sal konferencyjnych oraz 110 pokoi w czterogwiazdkowym standardzie.

   

  Hotel Almond zlokalizowany jest przy ulicy Toruńskiej w Gdańsku. Właśnie w tym miejscu działała kiedyś fabryka kakao i marcepanu, stąd inspiracja dla nazwania hotelu w ten sposób. Obiekt został zaprojektowany tak, by architekturą pasował do okolicznej zabudowy miasta.

   

  Sale konferencyjne w Gdańsku

   

  Zaplecze konferencyjne hotelu Almond to pięć sal. Największa będzie mierzyła 350 mkw. i będzie można ją podzielić na dwie mniejsze: 150 mkw. i 200 mkw. Pozostałe pomieszczenia na spotkania biznesowe będą mierzyły 60 mkw., 46 mkw., 30 mkw. i 25 mkw. Wszystkie sale wyposażone będą w niezbędny sprzęt audiowizualny. W hotelu znajdzie się 110 pokoi oraz apartamentów, dwupoziomowa restauracja oraz strefa spa wyposażona w basen, dwie sauny i sześć gabinetów spa. Inwestorem jest firma Dekpol sp. z o.o., a planowane otwarcie jest na marzec 2016 r.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne