Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Almond Business & SPA

Toruńska 12, 80-747 Gdańsk
http://www.hotelalmond.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Monika Wesołowska Kierownik ds. Konferencji i Bankietów 58 35...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Almond Business & SPA

Sale konferencyjne hotelu Almond w Gdańsku dostępne wiosną

Data aktualności: 30-12-2015

 • Sale konferencyjne hotelu Almond w Gdańsku dostępne wiosną - Hotel Almond Business & SPA

  Hotel Almond doczeka się przyjęcia pierwszych gości już wiosną 2016 r. Obiekt oferuje pięć sal konferencyjnych i 110 pokoi.

  Czterogwiazdkowiec Almond, którego otwarcie wciąż było przesuwane, przyjmie pierwszych gości 1 kwietnia 2016 r.. Znajduje się on przy ulicy Toruńskiej w Gdańsku, w miejscu starej fabryki kakao i marcepanu – stąd nazwa hotelu. Projekt elewacji zgodny jest z architekturą w tej części miasta.

   

  Sale konferencyjne w Gdańsku

   

  Na konferencje i eventy hotel Almond udostępni pięć sal. Największa mierzy 350 mkw. i można ją podzielić na dwie mniejsze: 150 mkw. i 200 mkw. Reszta sal konferencyjnych to pomieszczenia przeznaczone na kameralne szkolenia i spotkania biznesowe. Mierzą one 60 mkw., 46 mkw., 30 mkw. i 25 mkw. Wszystkie sale wyposażone są w sprzęt multimedialny. Zaplecze noclegowe obiektu to 110 pokoi i apartamentów na czterogwiazdkowym poziomie. Co więcej, w hotelu znajduje się dwupoziomowa restauracja oraz strefa spa z basenem, dwiema saunami i sześcioma gabinetami spa. Inwestorem jest firma Dekpol SA.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne