Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Altus Poznań

Św. Marcin 40, 61-806 Poznań
www.hotelaltus.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Michał Jędrych Specjalista ds. Konferencji i Bankietów +48 7...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Altus Poznań

Hotel Altus już działa! W ofercie nowoczesne sale konferencyjne

Data aktualności: 28-05-2018

 • Hotel Altus już działa! W ofercie nowoczesne sale konferencyjne - Hotel Altus Poznań

  Poznańska oferta konferencyjna od 24 maja br. poszerzyła się o trzygwiazdkowy hotel Altus. 11-piętrowy budynek usytuowany jest tylko 1 km od Dworca Głównego, Starego Rynku i Międzynarodowych Targów Poznańskich. To położenie spodoba się organizatorom spotkań, na których na 2. piętrze budynku czeka 5 sal konferencyjnych. Najmniejsze (29 i 38 mkw.) pozwolą na zorganizowanie narad na 10-15 osób, połączenie dwóch największych (108 i 119 mkw.) da nam przestrzeń na konferencje dla 178 uczestników w układzie teatralnym.

   

   

   

   

  Sale są klimatyzowane i profesjonalnie wyposażone. Nad przebiegiem spotkania czuwa koordynator ds. konferencji. Hotel oferuje przerwy kawowe z wypiekami własnego wyrobu, a na życzenie – pokazy gotowania.

   

   

   

   

  Projekt hotelu Altus nawiązuje do lat 60. i 70., gdy powstał pierwotny budynek, którego elewację i ściany wewnętrzne zburzono, wykorzystując samą konstrukcję jako podstawę budowy nowego trzygwiazdkowca. Hotel Altus nie odcina się jednak od oryginału. W jego wnętrzach można odnaleźć inspiracje czasami, w których powstała jedna z tzw. Alf, pięciu modernistycznych wieżowców przy ulicy Święty Marcin. Gości restauracji #projekt alfa, której szefem jest Tomasz Różański, przywita więc logo stylizowane na znak PSS Społem, a personel hotelu nosi jeansy, towar w przeszłości deficytowy i szczególnie poszukiwany przez niegdysiejszych nastolatków. 109 pokoi 1- i 2-osobowych zapewni komfortowy wypoczynek i możliwość zakwaterowania uczestników eventu lub konferencji (łącznie do dyspozycji oddanych jest 218 miejsc + 3 dostawki). Wnętrza hotelu są jasne, a kolorystyka świeża: stonowaną biel, szarości i beż przełamują wyraziste barwy: czerwień, błękit i grafit.   

   

   

  Na gości hotelu Altus czeka lobby, sala fitness oraz parking na 33 miejsca.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: