Hotel Arena Spa Wellness w Tychach jeszcze w maju br. udostępni dwie nowe sale z myślą o imprezach firmowych i eventach. W nowych wnętrzach będzie można zorganizować kameralne konferencje i spotkania biznesowe.

Nowe pomieszczenia na konferencje będą dwa. Pierwszym z nich jest kameralna restauracja mieszcząca do 40 osób, a drugim elegancki VIP Room na spotkania biznesowe. Hotel dysponuje dwiema salami konferencyjnymi, które mierzą 110 mkw. i 40 mkw., co daje miejsce na konferencje dla łącznie 140 osób. W hotelu znajduje się również druga restauracja, przystosowana do organizacji bankietów i konferencji, która daje miejsce 110 uczestnikom eventu.

Hotel zlokalizowany jest w Tychach – jednym z ważniejszych ośrodków biznesowych w regionie. Zaplecze noclegowe trzygwiazdkowca to 95 miejsc noclegowych w 56 zróżnicowanych pokojach i apartamentach. Co więcej, w hotelu znajduje się także strefa spa wyposażona w jacuzzi z hydromasażem, wannę spa do masażu kręgosłupa, saunę fińską cedrową, łaźnię parową oraz grotę solankową.