Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Aubrecht Country SPA Resort

Koprzywnica, 77-320 Przechlewo
www.hotelaubrecht.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Hotel Aubrecht Country SPA Resort

Nowe sale konferencyjne nad kaszubskim jeziorem w hotelu Aubrecht

Data aktualności: 18-08-2015

  • Nowe sale konferencyjne nad kaszubskim jeziorem w hotelu Aubrecht - Hotel Aubrecht Country SPA Resort

    Nad jeziorem Szczytno otwarto czterogwiazdkowy Hotel Aubrecht Country Spa Resort, który oferuje 51 pokoi, powierzchnię konferencyjną dla 300 osób oraz zaplecze gastronomiczne i rozrywkowe.

     

    Hotel Aubrecht zlokalizowany z miejscowości Koprzywnica na Kaszubach w ciągu dwóch ostatnich lat przeszedł znaczącą rozbudowę i remont. Z gościńca dysponującego 29 pokojami, małym spa i restauracją stał się hotelem, który w swej ofercie ma 51 pokoi, dwie sale konferencyjne o powierzchni 109 mkw. każda, spa z dwoma jacuzzi, strefą saun oraz gabinetami zabiegowymi, bar, kręgielnię i bilard. Sama restauracja została powiększona niemal czterokrotnie.

    Otoczenie hotelu zostało skrupulatnie wykorzystane – stworzono ścieżkę zdrowia z hotelu do jeziora przez park oraz udostępniono prywatną plażę. W ten sposób hotel Aubrecht Country Spa Resort stał się kolejnym w regionie niemałym obiektem konferencyjnym. Hotel otrzymał oficjalną kategoryzację na poziomie czterech gwiazdek.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: