Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Aubrecht Country SPA Resort

Koprzywnica, 77-320 Przechlewo
www.hotelaubrecht.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Hotel Aubrecht Country SPA Resort

Krzysztof Dembek nowym dyrektorem hotelu konferencyjnego Aubrecht

Data aktualności: 29-12-2015

 • Krzysztof Dembek nowym dyrektorem hotelu konferencyjnego Aubrecht - Hotel Aubrecht Country SPA Resort

  Otwarty niedawno hotel Aubrecht położony nad jeziorem Szczytno prężnie się rozwija i cieszy się sporym zainteresowaniem. W związku z tym do jego zespołu dołączył nowy dyrektor zarządzający – Krzysztof Dembek.

   

  Nowy pracownik hotelu ukończył Wyższą Szkołę Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku. Doświadczenie w branży gastronomiczną i hotelarskiej zdobywa od ponad 17 lat. Krzysztof Dembek na początku kariery pracował w sopockiej restauracji Villa Hestia oraz na statkach pasażerskich Queen Elizabeth 2 oraz Seabourn Sun. Następnie doświadczenie zdobywał w warszawskich hotelach Hyatt Regency, Coutyard by Marriott oraz Intercontinental. Później związany był z Sofitel Grand Sopot, hotelem Masuria i Holland House Residence. Następnie przez pięć lat brał udział w nadmorskich realizacjach takich, jak Hotel Różany Gaj w Gdyni czy Gwiazda Morza we Władysławowie.

   

  Czterogwiazdkowiec Aubrecht Country Spa Resort położony w miejscowości Koprzywnica nad jeziorem Szczytno jest jednym z najbardziej luksusowych obiektów hotelowo-konferencyjnych w regionie. Oferuje dwie sale konferencyjne, 29 apartamentów, restauracją hotelową oraz strefę spa z basenem, jacuzzi i saunami.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: