Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Bast

Królowej Jadwigi 35/37, 88-100 Inowrocław

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Bast

Nowa strefa wellness & spa

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowa strefa wellness & spa - Hotel Bast

  Po dwóch latach od rozpoczęcia inwestycji trzygwiazdkowy obiekt w Inowrocławiu wzbogacił się o zespół spa & wellness. Placówka mieści się w specjalnie zaadoptowanych do tego celu hotelowych piwnicach i jest dostępna nie tylko dla gości hotelu, lecz także dla mieszkańców miasta.

   

   

   

   

   


  W Anielskiej Grocie - bo tak nazywa się nowe zaplecze spa Hotelu Bast - znalazły się klub fitness Siódme Niebo, sauna fińska Serce Ogniska, salon masażu Źródło Relaksu oraz jacuzzi Ocean Spokoju. Goście obiektu będą mogli również korzystać z urządzeń przeznaczonych do ćwiczeń fizycznych.
      
  Mieszczący się w zabytkowym budynku z 1901 roku Hotel Bast oferuje 74 miejsca noclegowe w pokojach jedno- i dwuosobowych oraz apartamentach. Obiekt jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. W hotelowej restauracji serwowane są śniadania w formie szwedzkiego stołu, obiady i kolacje. Lokal jest klimatyzowany i jest w stanie pomieścić do 120 gości. W hotelu mieszczą się dwie sale konferencyjno-bankietowe, mogące pomieścić odpowiednio 40 i 50 osób. Przy łączonym wynajmie pokoi i sali istnieje możliwość skorzystania z jednego z trzech oferowanych przez hotel pakietów konferencyjnych. Goście odbywających się w obiekcie wydarzeń mają również możliwość skorzystania z hotelowych garaży.

  źródło: www.hotelbast.pl