Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Bristol Warsaw

Krakowskie Przedmieście 42/44, 00-325 Warszawa
http://www.hotelbristolwarsaw.pl

Skontaktuj się z obiektem

Monika Szewczyk Kierownik ds. Organizacji Konferencji i Pobytów Grupowych +4822...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Bristol Warsaw

Popularny warszawski hotel na konferencje czeka modernizacja

Data aktualności: 22-11-2012

 • Popularny warszawski hotel na konferencje czeka modernizacja - Hotel Bristol Warsaw

  Sieć Starwood Hotels and Resorts zapowiedziała remont znajdujących się w obiekcie pokoi i sal bankietowych.

   

   

   

   

   

   

   

   

  Tym samym korporacja kontynuuje rozpoczęty w 2009 r. proces modernizacji swoich hoteli w Polsce. Renowacja ma być niezwiązana z rozbudową, a jedynie z zapewnieniem gościom jeszcze większego komfortu. Obecnie opracowywane są plan modernizacji obiektu.

  Jak zapowiedział wcześniej Thomas Schoen, dyrektor generalny Starwood Hotels & Resorts, na remont pokoi i sal bankietowych w hotelach Sheraton i Le Meridien Bristol sieć zamierza przeznaczyć 10-12 mln złotych.

  Działający w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu hotel Le Meridien Bristol udostępnia obecnie do dyspozycji gości 13 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 810 mkw. Z pomieszczeń może korzystać w sumie 180 osób. Ponadto w hotelu znajduje się 173 pokoi i 31 apartamentów.

   


  źródło: www.lemeridien.pl