Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Bristol Warsaw

Krakowskie Przedmieście 42/44, 00-325 Warszawa
http://www.hotelbristolwarsaw.pl

Skontaktuj się z obiektem

Monika Szewczyk Kierownik ds. Organizacji Konferencji i Pobytów Grupowych +4822...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Bristol Warsaw

Trwa renowacja pięciogwiazdkowego warszawskiego obiektu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Trwa renowacja pięciogwiazdkowego warszawskiego obiektu - Hotel Bristol Warsaw

  Generalny remont Hotelu Bristol obejmuje renowację wszystkich pokoi oraz większości przestrzeni publicznych, takich jak lobby, bary, restauracje i strefa fitness.

   

   

   

   

   

   

   

  Remont hotelu stał się możliwy dzięki nabyciu prawa do wieczystego użytkowania gruntu we wrześniu 2011 roku przez Royal Starman Bristol – właściciela hotelu. Renowacja obiektu rozpoczęła się w marcu 2012 roku, a dwa piętra obiektu zostały już wyremontowane. Hotel prowadzi codzienną działalność operacyjną, a prace remontowe planowane są w sposób nieprzeszkadzający gościom.

  Renowacja obiektu obejmie wszystkie 205 pokoi i apartamentów, Bar Kolumnowy, restaurację Marconi i basen. Projekt zakłada gruntowną przebudowę lobby oraz przeniesienie recepcji do jej historycznego miejsca z 1901 r. Hotel planuje również otwarcie winiarni, która będzie uwieńczeniem jego oferty gastronomicznej. - Jest to największy i najdroższy remont Bristolu od ponad 20 lat, który został zainicjowany renowacją fasady budynku w 2008 roku. Cieszę się, że wspólnie z właścicielami będziemy mogli przywrócić blask temu wspaniałemu obiektowi, jakim jest hotel Bristol -- dodaje Thomas Schoen, dyrektor generalny Starwood Hotels & Resorts w Polsce. - Jestem pewien, iż wystrój nowych wnętrz, historia hotelu i obsługa na najwyższym poziomie, z której jesteśmy znani, sprawią, że po renowacji będzie to najbardziej luksusowy obiekt Warszawy - dodaje Michael Goerdt, dyrektor generalny hotelu Bristol.

  Nowe wnętrza zostały zaprojektowane przez Anitę Rosato - uznaną projektantkę z Londynu, specjalizującą się w tworzeniu wystroju pięciogwiazdkowych hoteli. Studio Anity Rosato realizowało już kilka prestiżowych projektów dla sieci Starwood Hotels & Resorts. Inspiracją nowych wnętrz hotelu Bristol był styl Art Deco, a także jego wygląd z początku XX wieku. Style te zostały skomponowane z nowoczesnymi, ale ponadczasowymi dodatkami, co w rezultacie zaowocowało designem, który jest szykowną fuzją stylów. Projektantka wraz z hotelem przywiązali dużą wagę do jakości wykorzystanych materiałów, które zostały sprowadzone z całego świata.

  Przypomnijmy, że łączna wartość inwestycji zaplanowanych w obiektach Starwood Hotels & Resorts w Polsce na rok 2012 wynosi 9 milionów euro.

   

  źródło: www.lemeridien.pl