Czterogwiazdkowy Hotel Bryza SPA Resort w Juracie od 1 marca br. pochwalić się może odnowioną strefą konferencyjno-szkoleniową. Po przeprowadzonej modernizacji organizatorzy wydarzeń korzystać mogą z 3 sal konferencyjnych, z których najmniejsza pomieści 50 osób w układzie kinowym, zaś pozostałe dwie – po 75 uczestników szkoleń. Sale można połączyć w jedną większą przestrzeń o powierzchni 270 mkw., idealną na konferencje dla 190 uczestników w tym samym ustawieniu.

Dzięki dużym oknom sięgającym od podłogi do sufitu, sale mają dostęp do światła dziennego, przy zachowaniu możliwości zaciemnienia podczas wyświetlania prezentacji. Na bardziej kameralne spotkania gości można zaprosić do klimatycznej sali Biblioteka z kominkiem. Na 100 mkw. pomieści się tu 80 osób w układzie teatralnym.

Wszystkie przestrzenie są klimatyzowane, z dostępem do szybkiego Internetu, a dobre wygłuszenie pozwala na jednoczesne przeprowadzenie kilku niezależnych warsztatów. Sale konferencyjne wyposażone zostały w profesjonalny sprzęt: rzutniki zapewniające wysoką jakość obrazu o rozdzielczości do 4K, szyfrowane mikrofony, nagłośnienie i system Blu-ray. Całość obsługiwać można za pomocą centralnego panelu sterowania.  Dodatkowym atutem sal Hotelu Bryza SPA Resort jest widok na hotelowy ogród oraz Bałtyk.