Obejmująca dotąd stanowisko dyrektora hotelu Campanile w Lublinie, Joanna Kostecka, zajęła to samo stanowisko w hotelu Campanile w Łodzi. Obiekt oferuje 104 pokoje oraz trzy sale konferencyjne.

Nowa dyrektor hotelu Campanile w Łodzi, Joanna Kostecka, karierę w hotelarskie zaczynała siedem lat temu w sieci Louvre Hotels Group. Pracowała w Campanile Łódź jako recepcjonistka. Później wyjechała do Francji, gdzie pracowała jako pierwszy asystent dyrektora hotelu Kyriad Loon Plage koło Dunkierki. Po powrocie objęła stanowisko dyrektora hotelu Campanile w Lublinie. Natomiast w tym roku pozostając na stanowisku dyrektora, otrzymała pod opiekę hotel Campanile w Łodzi. Joanna Kostecka jest absolwentką Wydziału Geografii Turyzmu i Hotelarstwa na Uniwersytecie Łódzkim oraz polsko-francuskich studiów podyplomowych MBA na tym samym uniwersytecie.

Hotel Campanile Łódź zlokalizowany jest w samym centrum miasta. Oferuje 104 pokoje z łazienkami oraz trzema salami konferencyjnymi i business roomem przeznaczonym na kameralne spotkania biznesowe. Sale pomieszczą 50, 40 i 35 osób w ustawieniu teatralnym. Są w pełni wyposażone w sprzęt multimedialny. W hotelu znajduje się również restauracja oraz płatny parking.