Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Casa Nowy Targ - Zakopane

Królowej Jadwigi 17, 34-400 Nowy Targ
www.hotelcasa.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Casa Nowy Targ - Zakopane

Konferencje w sercu Podhala – otwarto nowy hotel francuskiej sieci

Data aktualności: 18-01-2017

 • Konferencje w sercu Podhala – otwarto nowy hotel francuskiej sieci - Hotel Casa Nowy Targ - Zakopane

  Znana francuska sieć hoteli Campanile powiększyła się w tym roku o nowy obiekt. Położony w centrum Nowego Targu Hotel Campanile Nowy Targ Zakopane 16 stycznia przyjął pierwszych gości. Kompleks dysponuje sześcioma przestronnymi, wyposażonymi w sprzęt multimedialny salami konferencyjnymi.


   

  Na terenie nowo otwartego trzygwiazdkowego hotelu do dyspozycji organizatorów i uczestników konferencji oddano 6 możliwych do połączenia sal o łącznej powierzchni 407 mkw. Mogą one posłużyć do zorganizowania spotkań biznesowych na 110 uczestników lub bankietu dla 120 gości. Największe z pomieszczeń (97 mkw.) pomieści 70 osób, a najmniejsze (42 mkw.) – 35 osób w ustawieniu teatralnym. Sale konferencyjne wyposażone są w flipcharty, projektory multimedialne z ekranami oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu i klimatyzację. Personel ośrodka na życzenie organizatorów zapewnia serwis gastronomiczny w trakcie eventów.  

   

   

  Hotel może przyjąć 150 osób w 76 jedno- i dwuosobowych pokojach, w tym 38 z dwoma łóżkami. 2 pokoje dostosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych. Goście biznesowi w każdym z pomieszczeń znajdą miejsce do pracy z biurkiem oraz dostępem do sieci.

   

   

  O potrzeby gości konferencji zadbają: działająca na terenie obiektu dwukondygnacyjna hotelowa restauracja (dla 70 osób, licząc z salą śniadaniową – na 100 miejsc), serwująca dania kuchni regionalnej, polskiej i międzynarodowej, oraz usytuowany na ostatnim piętrze budynku bar. Uczestnicy spotkań mogą skorzystać z przynależnych do hotelu Campanile dwóch parkingów – zewnętrznego na kilkanaście miejsc oraz monitorowanego, płatnego – podziemnego, mogącego pomieścić do 20 samochodów.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: