Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Centrum Sosnowiec

Modrzejowska 3, 41-200 Sosnowiec
www.hotelcentrumsosnowiec.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Hotel Centrum Sosnowiec

Nowa sala konferencyjna i pokoje w sosnowieckim hotelu

Data aktualności: 03-01-2018

  • Nowa sala konferencyjna i pokoje w sosnowieckim hotelu - Hotel Centrum Sosnowiec

    W Centrum Sosnowiec, trzygwiazdkowym hotelu znajdującym się w XIX-wiecznej kamienicy, przybywa nowych przestrzeni. Przyłączenie skrzydeł budynku pozwoliło na urządzenie na czterech kondygnacjach dodatkowych 13 pokoi oraz sali konferencyjno-bankietowej. Nowo otwarta Sala Wiedeńska to duża przestrzeń (150 mkw.) na parterze budynku, w której pomieści się do 150 uczestników konferencji w układzie kinowym. Jest nowocześnie zaaranżowana i wyposażona w standardowy sprzęt multimedialny. Znajduje się w niej także miejsce na zorganizowanie przerwy kawowej.

     

     

    Obecnie otwarto około połowę z planowanych finalnie 13 pokoi, w tym Apartament z kuchnią (60 mkw.). Pomieszczenia są przestronne (ok. 30 mkw.), przeadaptowane z dawnych loftów. Mogą pełnić funkcję pokoi typu single, double lub twin, w zależności od zapotrzebowania. Całość inwestycji zostanie oficjalnie otwarta do końca stycznia br. 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: