Hotel konferencyjny w Krynicy-Zdroju został wyróżniony godłem Polish Exclusive 2013 w kategorii Ekskluzywna Polska Marka.

Kompleks został nagrodzony za wysoką jakość oraz elitarny charakter usług. To kolejne wyróżnienie dla hotelu, uznanego już za Inwestycję Roku 2012. Godło przyznane przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej to uhonorowanie pozycji firmy na rynku, jej autorytetu wśród konsumentów i specjalistów branżowych. Laureaci konkursu to marki o ugruntowanej pozycji na rynku, silne wizerunkowo, identyfikowane z komfortem i luksusem. Otwarty we wrześniu ubiegłego roku czterogwiazdkowy hotel z ekskluzywnym SPA dołączył tym samym do grona marek, dla których priorytetem jest zaspokajanie wyrafinowanych gustów konsumenckich.

Hotel Czarny Potok Resort SPA reprezentuje światowy standard. Kompleks oferuje 237 komfortowych pokoi i dysponuje największym w regionie, nowoczesnym centrum konferencyjnym. Hotelowa kuchnia ceniona jest za wyrafinowane smaki. Dodatkowym atutem obiektu jest ekskluzywne Centrum Wellness SPA oferujące zabiegi na bazie światowych marek kosmetyków: Phytomer, Sundari oraz Babor. Obiekt położony jest  u podnóża Jaworzyny Krynickiej, jednej z najbardziej popularnych stacji narciarskich w Polsce, w sercu Beskidu Sądeckiego. W hotelu planowane są dalsze inwestycje m.in. amfiteatr oraz połączenie kompleksu wyciągiem krzesełkowym ze stokiem Jaworzyny Krynickiej.