Co łączy Iana Gillana, Carlosa Santanę, Alice’a Coopera i Bonnie Tyler? Wszyscy oni TAM byli. Jeszcze jedna zagadka: gdzie znajdziemy leśny amfiteatr, posłuchamy dobrej muzyki w Rock Pubie, zagramy w kręgle i zamiast w standardowych pokojach możemy przenocować w domkach na drzewach? Jest tylko jedno takie miejsce – idealne na zorganizowanie imprezy firmowej lub spotkania biznesowego iście z polotem. Takim miejscem „magicznym”, otwierającym wiele możliwości, jest bez wątpienia Dolina Charlotty. Znajdziecie to, czego poszukiwaliście – i dużo więcej.

Trudno jest pogodzić różne gusta. Poza interesującym tematem konferencji bądź korzyściami wynikającymi z rozmów biznesowych, atrakcyjne usytuowanie obiektu, w którym dojdzie do spotkania, przyciągnie większą liczbę uczestników. Jedni preferują miejskie klimaty, przeszklone biurowce bądź kameralne hotele w kamienicach, drudzy ośrodki w środku lasu lub nad jeziorem, jeszcze inni góry lub morze. Decydując się na Dolinę Charlotty Resort SPA, nie musicie iść na kompromis. Hotel jest malowniczo położony – w sercu bukowego lasu, zaledwie kilka kilometrów od nadbałtyckich plaż i Ustki. Na wyspie Jeziora Zamełowskiego znajduje się też należący do kompleksu kameralny pensjonat Rybaczówka, w którym odpoczniecie po wyczerpującym dniu.

Dojazd do Doliny nie powinien nastręczać trudności. 10 km od dworca kolejowego w Słupsku, 120 km od lotniska w Gdańsku. Poruszający się samochodami mogą po dotarciu do Słupska kontynuować podróż np. drogą krajową nr 21 w kierunku Ustki, a po około 7 km skręcić na skrzyżowaniu z drogą do Włynkowa w lewo i kierować się w stronę wsi Strzelinko, w pobliżu której znajduje się Dolina. Do dyspozycji gości oddany jest parking na 100 miejsc. Tu spędzicie czas w klimatycznych, ale i nowoczesnych wnętrzach, wdychając powietrze pachnące lasem.

Tam, gdzie lubi się wyzwania – konferencje w Dolinie Charlotty

Konferencje, zjazdy, sympozja, szkolenia, spotkania o charakterze biznesowym. W Dolinie Charlotty Resort SPA pomyślano o wszystkim. Wykorzystano nie tylko naturalny potencjał okolicy, sprzyjający odpoczynkowi i rozrywce, ale stworzono także przestrzeń, w której praca będzie prawdziwą przyjemnością. Utrzymane w przyjemnych kolorach beżu i kremu 3 sale konferencyjne, zachwycą gości elegancją w subtelnym wydaniu. Większa z sal o wdzięcznej nazwie „Magnolia”, o powierzchni 355 mkw., posłuży za wygodną przestrzeń dla organizacji konferencji i imprez dla maksymalnie 300 uczestników w ustawieniu teatralnym. Możemy też pomyśleć o zaproszeniu na bankiet zasiadany 240 gości. Sala jest przestronna, dzięki wielu oknom – jasna, z możliwością zaciemnienia podczas wyświetlania prezentacji lub projekcji. Bardziej kameralna sala „Jaśmin”, o powierzchni 100 mkw., pomieści do 70 osób w układzie teatralnym lub 40 osób w ustawieniu szkolnym. Trzecia z sal, „Konwalia”, o powierzchni 50 mkw., w układzie teatralnym pomieści 40 gości, natomiast w szkolnym 25 osób. Sale są klimatyzowane, wyposażone w niezbędny sprzęt, m.in. ekrany, projektory multimedialne, nagłośnienie, flipcharty. W nich zrealizujecie swoje plany punkt po punkcie, przy zachowaniu pełnego profesjonalizmu.

Luksusowy odpoczynek w sercu bukowego lasu

Czas odpowiedzieć sobie otwarcie na pytanie – co nas interesuje? Wypoczynek w bardziej „tradycyjnych” przestrzeniach czy też bardziej niekonwencjonalne rozwiązania? W hotelu Doliny Charlotty do dyspozycji gości oddanych jest 90 pokoi o wysokim standardzie, na łącznie 250 miejsc noclegowych. Przykładowy pokój dwuosobowy typu twin ma powierzchnię 25 mkw., poza wygodnymi łóżkami mieści biurko do pracy, TV. Można korzystać z bezpłatnego Internetu. Wystrój powinien zadowolić najbardziej wymagających gości. Jest gustownie i przytulnie, w pokojach stoją ręcznie robione meble, postawiono na naturalne materiały, dominują barwy ziemi, drewno łączone z cegłą. W części pokoi znajdują się balkony z pięknym widokiem na jezioro. Dolina Charlotty Resort SPA ma też ofertę dla specjalnych gości – 4 luksusowe apartamenty nazwane imionami gwiazd, które wystąpiły na corocznym Festiwalu Legend Rocka i gościły w hotelu: Iana Gillana, Carlosa Santany, Alice’a Coopera i Bonnie Tyler. Z kolei w położonym na jednej z wysp Jeziora Zamełowskiego pensjonacie Rybaczówka znalazło się miejsce na 3 klimatyczne pokoje z salonem, kominkiem i dwoma tarasami widokowymi. Po prostu pięknie. A gdyby tak uczestników zjazdu lub sympozjum ulokować w 9 domkach na drzewach? Nie oczekujmy jednak siermiężnych warunków – i w nich jest nowocześnie i stylowo.

Zaproszenie do SPA Bali Hai… a może kolacja w restauracji „Charlotta”?

Nie samą pracą żyje człowiek. Dobra kuchnia zawsze zostanie doceniona przez gości hotelu. Na terenie Doliny Charlotty działają 2 restauracje  – „Charlotta” i „Gościniec” (otwarty w sezonie), specjalizujące się w kuchni polskiej i europejskiej. Menu hotelowe, co warto zauważyć, uwzględnia produkty pochodzące z okolicznych gospodarstw wiejskich.

Jeśli chcemy posłuchać dobrej muzyki, swoje kroki powinniśmy kierować do Rock Pubu. Tutaj można również zagrać z kolegami z pracy w kręgle lub bilard. Nie zapominajmy o strefie SPA, w której na gości czekają relaksujące rytuały wykonywane przez balijskie terapeutki. Do wszystkich zabiegów stosowane są ekskluzywne kosmetyki najlepszych marek. Imprezy firmowe organizowane w Dolinie Charlotty z pewnością zapadną w pamięć!