Z końcem kwietnia, w niewielkiej miejscowości Mystkowo, 68 km od Warszawy otworzy się centrum konferencyjno-szkoleniowe oraz hotel mieszczące się w zabytkowych wnętrzach. Dwór Mystkowo oraz Hotel Grzymki to położone obok siebie obiekty, które zaoferują noclegi i sale konferencyjne.

Dwór Mystkowo to budynek powstały przed niemal stu laty, dziś będzie służył jako miejsce spotkań firmowych oraz rodzinnych. Niebanalna lokalizacja, czyli cicha miejscowość niedaleko od miasta, to obok historii tego miejsca - jego kolejny atut.

W części dworskiej znajdą się dwie kameralne sale konferencyjne – gabinety o powierzchni 30 i 25 mkw., natomiast w hotelu Grzymki będzie można zorganizować znacznie większe spotkanie. Część hotelowa zaoferuje dwie duże sale konferencyjne – rycerską o powierzchni 140 mkw. dla 120 osób w ustawieniu teatralnym oraz kolumnową o mierzącą 180 mkw. dla 180 osób w ustawieniu teatralnym. Ponadto, w części dworskiej znajdzie się 6 dwuosobowych pokoi, natomiast w hotelu 30 również dwuosobowych pokoi, w tym trzy apartamenty. Obiekt zaoferuje również bibliotekę, kawiarnię i bar, który znajduje się w hotelowej piwnicy. W podziemiach budynku urządzona jest także winiarnia.