Województwo warmińsko-mazurskie wzbogaciło swoją ofertę hotelową o najnowszy obiekt sieci Focus Hotels. Czterogwiazdkowy Focus Hotel Premium Elbląg 1 maja br. otworzył dla gości swoje podwoje. Znajdą w nim sale konferencyjne dla nawet 250 osób, 85 pokoi i apartamentów oraz restaurację i strefy spa&wellness.

Stary Rynek 54-59 to adres dobrze znany elblążanom. Przez lata mieścił się tu Hotel Elbląg, który po podpisaniu umowy z Grupą Kapitałową IMMOBILE S.A oficjalnie dołączył do sieci hoteli Focus Premium na początku maja. Będzie to tym samym pierwszy w województwie warmińsko-mazurskim i dwunasty w portfolio Focus Hotels obiekt. Goście mogą go teraz podziwiać nie tylko pod nowym szyldem, ale i w nowej odsłonie.

W Focus Hotel Premium Elbląg znajduje się przestronne centrum biznesowe, na które składają się 3 sale konferencyjne oraz VIP Room. Przestrzenie o powierzchni od 16 m kw. do 144 m kw. są klimatyzowane, wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Dwie z nich można połączyć w jedną salę o powierzchni 270 m kw., co pozwala na organizację w Focus Hotel Premium Elbląg konferencji dla nawet 250 osób. Obiekt na życzenie zapewnia organizację przerw kawowych, pokonferencyjnych lunchów oraz kolacji.

Focus Hotel Premium Elbląg sala konferencyjna

Hotel udostępnia 85 eleganckich pokoi, w tym 74 typu Standard, 6 pokoi Premium oraz 5 apartamentów. Pokoje, utrzymane w neutralnej, szarej i beżowej kolorystyce, zostały wyposażone w duże łóżka, zasłony blackout, TV LCD, minisejfy oraz biurka. 

Focus Hotel Premium Elbląg apartament

Gości ceniących wyśmienitą kuchnię z pewnością przyciągnie menu restauracji Dom Królów, która wymieniona została w prestiżowym przewodniku Gault&Millau. O swoje samopoczucie zadbają również podczas wizyty w So Natural Spa by Organique oraz strefie wellness, która obejmuje kryty basen z przeciwprądem, sauny: parową oraz suchą, jacuzzi i salę fitness.

Focus Hotel Premium Elbląg wellness