Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Europa Lubin

Miroszowicka 1, 59-300 Lubin
http://lubin-hoteleuropa.eu/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Europa Lubin

Hotel Europa w Lubinie otwarty

Data aktualności: 18-11-2013

 • Hotel Europa w Lubinie otwarty - Hotel Europa Lubin
  25 października br. w Lubinie miało miejsce uroczyste otwarcie Hotelu Europa. W trzygwiazdkowym obiekcie mogą być organizowane konferencje, zjazdy, sympozja, szkolenia, warsztaty, seminaria, a także wystawy, koncerty i spotkania artystyczne.
   
  Trzygwiazdkowy Hotel Europa to nowo wybudowany, komfortowo wyposażony obiekt hotelarsko-gastronomiczny. Położony przy trasie Wrocław – Zielona Góra hotel konferencyjny to idealne miejsce dla gości ceniących sobie wygodę, najwyższy standard usług i doskonałą kuchnię. Hotel cechują: nowoczesny design wnętrz, niecodzienne stylizacje i najwyższej jakości wyposażenie.
   
  Pięć sal na konferencje i szkolenia
   
  Hotel Europa w Lubinie dysponuje pięcioma salami o różnym przeznaczeniu. Sala konferencyjna może pomieścić ok. 50 osób, a sala restauracyjno-bankietowa na 300 osób posiada osobne wyjście na taras. Wszystkie znajdujące się w hotelu sale zostały wykonane zgodnie z najwyższymi europejskimi normami dźwiękoszczelności, co umożliwia organizację różnych spotkań w tym samym czasie. Pomieszczenia są wyposażone w wysokiej klasy sprzęt multimedialny oraz klimatyzację.
   
  Centralnym elementem Hotelu Europa jest Restauracja Avangarda, w której serwowane są dania kuchni europejskiej i polskiej. Posiłki przygotowywane są ze świeżych i naturalnych produktów. Restauracja jest doskonałym miejscem do zorganizowania spotklania biznesowego, okolicznościowego przyjęcia lub bankietu firmowego. Sala restauracyjna jest w stanie pomieścić do 300 osób w układzie bankietowym. Istnieje również możliwość podzielenia pomieszczenia na dwie mniejsze sale za pomocą dźwiękoszczelnej kurtyny, co daje wiele możliwości adaptacji pomieszczenia do organizacji różnego rodzaju spotkań. Z kolei w znajdującej się w parku obok hotelu chacie grillowej mogą być organizowane imprezy, jak również spotkania biznesowe, konferencje i szkolenia. Co istotne, cały obiekt objęty jest bezpłatnym dostępem do Internetu.
   
  Europejski nocleg
   
  Na zaplecze noclegowe Hotelu Europa składają się 43 pokoje jedno- i dwuosobowe w opcjach Standard i Deluxe oraz apartament. Każdy z pokoi tematycznie nawiązuje do miast europejskich, takich jak Paryż, Wiedeń, Mediolan czy Barcelona. Pokoje są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji gości obiektu pozostają również kawiarnia, sala klubowa z pełnowymiarowym torem bowlingowym, kameralna salka VIP oraz strefa SPA.