Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Faros

Słowackiego 165, 55-236 Gdańsk
http://www.hotelfaros.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Faros

Hotel Faros w Gdańsku już otwarty! Nowa sala konferencyjna dostępna

Data aktualności: 18-01-2016

  • Hotel Faros w Gdańsku już otwarty! Nowa sala konferencyjna dostępna - Hotel Faros

    W pobliżu gdańskiego lotniska otworzył się nowy trzygwiazdkowy hotel na konferencje i nocleg. Hotel Faros oferuje 50-metrową salę konferencyjną oraz 28 pokoi.


    Hotel Faros położony jest nieopodal portu lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku przy obwodnicy z dobrym dojazdem do centrum miasta. Obiekt oferuje 28 jedno- i dwuosobowych pokoi w dwóch standardach – także deluxe. Zaplecze konferencyjne hotelu Faros to jedna sala konferencyjna o powierzchni 50 mkw. Wyposażona jest w sprzęt multimedialny, jest w niej dostęp do światła dziennego oraz system całkowitego zaciemnienia sali, a także klimatyzacja i bezprzewodowy Internet. W hotelu znajduje się również restauracja i bar, które stanowią również zaplecze gastronomiczne dla organizowanych tu eventów. Do dyspozycji gości hotel oddaje monitorowany parking oraz transfer na i z lotniska. Obiekt uzyskał kategoryzację trzech gwiazdek.