Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Fero Express

Bolesława Śmiałego 60, 30-398 Kraków
fero.krakow.pl

Skontaktuj się z obiektem

+ 48 ...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Fero Express

Odnowiona sala konferencyjna w krakowskim hotelu Fero Express

Data aktualności: 15-12-2015

 • Odnowiona sala konferencyjna w krakowskim hotelu Fero Express - Hotel Fero Express

  Hotel konferencyjny Fero Express, położony jedynie 5 km od lotniska w Krakowie, udoskonala swoje zaplecze konferencyjne. Sala Diamentowa zyskała nowy wystrój i nazwę - sali Lustrzanej.


  Hotel Fero Express w Krakowie to trzygwiazdkowy obiekt specjalizujący się w organizacji różnego rodzaju eventów: od wystawnych dużych bankietów, przez profesjonalne konferencje aż po kameralne szkolenia. Posiada również zaplecze noclegowe w trzygwiazdkowym standardzie oraz restaurację, która na co dzień może przyjąć ponad 200 gości. Dodatkowo, jego lokalizacja na obrzeżach miasta, bardzo blisko lotniska w Balicach, procentuje – łatwo tu dotrzeć gościom z każdej strony świata, a jednocześnie można skorzystać z krakowskich atrakcji turystycznych.
   

   


  Konferencje i szkolenia przy krakowskim lotnisku  Obecnie hotel Fero Express oferuje osiem sal konferencyjno-bankietowych w zróżnicowanych wielkościach. Największa z nich – odnowiona sala Lustrzana - mierzy 350 mkw. i pomieści w ustawieniu teatralnym 350 osób. Sala Szmaragdowa to powierzchnia 190 mkw. dla 150 osób. Na mniejsze konferencje hotel oferuje salę Turkusową o powierzchni 60 mkw., salę Rubinową o powierzchni 50 mkw. dla 45 osób oraz sale Bursztynową i Perłową, które pomieszczą każda po 30 osób. Z kolei na kameralne szkolenia obiekt udostępnia trzy pomieszczenia: salę Malachitową, Szafirową i Koralową, które mierzą po 20 mkw. i pomieszczą każda po 15 osób. 

  Hotel Fero Express Kraków sale konferencyjne

   


  Wyjazdy integracyjne i wigilie firmowe w Krakowie  Hotel Fero Express może pochwalić się również zróżnicowanym i sporym zapleczem noclegowym. Łącznie 99 pokoi i apartamentów to miejsce dla 200 osób jednocześnie. Możemy wybierać spośród: czterech dwupokojowych apartamentów, pięciu apartamentów wieloosobowych, sześciu pokoi trzyosobowych, 48 luksusowo wyposażonych pokoi dwuosobowych, 35 pokoi jednoosobowych z podniesionym standardem oraz jednego pokoju przystosowanego do potrzeb osób niepełnosprawnych. Przyjmując w hotelu Fero dużą ilość gości jednocześnie nie trzeba się również martwić o parking – obiekt oferuje zewnętrzny parking dla 100 aut osobowych. 

   

  Hotel Fero Express Kraków sale konferencyjneHotel Fero Express Kraków sale konferencyjne


  Co więcej, w hotelu można korzystać z drink baru oraz usług małej i dużej restauracji z tarasem, która serwuje kuchnię tradycyjną polską oraz europejską W salach restauracyjnych podczas zorganizowanego przyjęcia pomieści się nawet 200 osób. Uroku temu miejscu dodaje zielony ogród z fontanną, alejkami i ławkami. Hotel Fero w Krakowie oferuje również wigilie firmowe, imprezy integracyjne oraz zorganizowane zajęcia grupowe indoor i outdoor, a wśród nich karaoke z DJ-em, imprezy stylizowane, pokazy taneczne i barmańskie, paintball, quady czy gry scenariuszowe.

   


   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: