Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Ferreus

Kopernika 6, 31-034 Kraków

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Ferreus

Jeszcze więcej sal konferencyjnych w Krakowie. Powstaje hotel Ferreus

Data aktualności: 11-04-2016

  • Jeszcze więcej sal konferencyjnych w Krakowie. Powstaje hotel Ferreus - Hotel Ferreus

    Przy ul. Kopernika w Krakowie powstanie pięciogwiazdkowy hotel Ferreus. Otwarcie obiektu planowane jest na lipiec 2017 roku.

     

    Hotel Ferreus powstaje na działce przy ul. Kopernika, w samym centrum miasta. Projekt nowego krakowskiego pięciogwiazdkowca powstał na bazie przebudowy starej kamienicy. Z istniejącego już budynku pozostanie jedynie elewacja i część tylnej oficyny. Podwórko wewnątrz budynku przykryte zostanie szklanym dachem. Hotel będzie miał cztery kondygnacje, a jego łączna powierzchnia to 6,4 tys. mkw. Metraż ten wypełnią m.in. sale konferencyjne, 71 pokoi oraz dwupiętrowy parking podziemny na 37 aut. Za projekt odpowiedzialna jest krakowska pracownia Autorskie Biuro Projektowe, a wykonawcą jest firma Re-Bau. Prace wykonawcze już się rozpoczęły, a ich zakończenie i oddanie hotelu do użytku gości planowane jest na trzeci kwartał 2017 roku.