Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Głęboczek Vine Resort & Spa

Wielki Głeboczek 1, 87-313 Brzozie
www.gleboczek.pl

Skontaktuj się z obiektem

Bożena Świgońska 022 3...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Głęboczek Vine Resort & Spa

Połączy konferencje z grą w golfa

Data aktualności: 11-03-2013

 • Połączy konferencje z grą w golfa - Hotel Głęboczek Vine Resort & Spa

  Już wkrótce popularny hotel konferencyjny nad jeziorem Forbin wzbogaci się o przestrzeń do golfa, dzięki czemu obiekt stanie się kompleksowym miejscem do treningu krótkiej gry.
   

   

   

   

   

   


  Celem inwestycji jest stworzenie golfowego obiektu treningowego, który z jednej strony umożliwi wzbogacenie oferty Głęboczek Vine Resort & SPA o pełnowartościową atrakcję golfową, z drugiej, stanie się harmonijnym uzupełnieniem krajobrazu. Głównym elementem golfowego obiektu treningowego będzie green, który zostanie wykonany ze sztucznej trawy, a następnie wkomponowany w przestrzeń dziedzińca. W jego pobliżu znajdą się maty do chippowania, czyli ćwiczenia uderzeń polegających na kilkunasto-kilkudziesięciometrowym uderzeniu piłeczki w kierunku dołka. Pole do ćwiczeń będzie posiadało trzy płaszczyzny, co pozwoli na grę na kilku poziomach trudności. W zależności od umiejętności uczestników wydarzeń obsługa obiektu zapewni dedykowane scenariusze i zorganizuje konkursy golfowe, takie jak „Closest to the Pin” czy „Turniej 6 dołków”.

  Głęboczek Vine Resort&SPA to kompleks czterech obiektów, na który składają się: czterogwiazdkowy hotel Głęboczek, Osada - trzy ekskluzywne wiejskie chaty, Chata SPA - wolnostojący apartament z panoramicznym oknem z widokiem na jezioro Forbin oraz Pawilon na Wzgórzu - wielofunkcyjny obiekt składający się z sal konferencyjnych i bankietowych, nocnego klubu oraz dodatkowych 23 pokoi i apartamentów. To właśnie w ostatnim z wymienionych obiektów znajduje się klimatyzowana Sala Barolo (mogąca pomieścić do 300 osób i posiadająca możliwość wjazdu samochodu), Sala Morelino (do 80 osób, posiada możliwość podziału na 3 mniejsze pomieszczenia dla 15 osób każde) oraz klub nocny Pinot Nero, który z powodzeniem może być wykorzystywany jako dwie sale konferencyjne. Na zaplecze noclegowe obiektu składają się 62 pokoje z bezprzewodowym dostępem do internetu, a hotelowa restauracja specjalizuje się w daniach kuchni polskiej i śródziemnomorskiej. Głęboczek Vine Resort & SPA to także jedyny hotel spa w Polsce, który oferuje  zabiegi na bazie wina. Ponadto w hotelu znajduje się winiarnia praz kilka stref zabiegowych i relaksacyjnych, w tym AlfaSfera z kołyską AlphaLounger.

  Organizatorom konferencji hotel zapewnia atrakcyjny program lojalnościowy i vouchery na dowolne usługi. Dodatkowe informacje na temat oferty obiektu można otrzymać po przesłaniu e-maila na adres konferencje@gleboczek.pl oraz pod numerem telefonu 22 380 59 40.