Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Gorczowski

Stefana Batorego 35, 41-506 Chorzów
www.hotelgorczowski.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Hotel Gorczowski

Nowa sala konferencyjna chorzowskiego hotelu Gorczowski otwarta

Data aktualności: 29-12-2015

 • Nowa sala konferencyjna chorzowskiego hotelu Gorczowski otwarta - Hotel Gorczowski

  Chorzowski hotel Gorczowski udostępnił nową część – centrum konferencyjno-bankietowe dla 400 osób. Przestrzeń konferencyjna obiektu otwarta jest od 18 grudnia br.

   

  Hotel Gorczowski znajduje się w zabytkowej kamienicy z 1916 r. w Chorzowie, jednym z największych miast regionu. Jest dobrze skomunikowany – ma dobry dojazd do autostrady A4 oraz do centrum Katowic i Chorzowa. Od 18 grudnia br. oferuje znacznie więcej niż dotychczas. Dotąd hotel dysponował jedną niewielką salą konferencyjną.

   

  Teraz udostępnił dla swoich gości centrum konferencyjno-bankietowe, które jednocześnie może przyjąć 400 osób. Jest to jedna sala z możliwością podziału na mniejsze za pomocą ścian mobilnych, połączona ze starą częścią budynku. W hotelu nadal trwa remont – obiekt udostępni niebawem kolejnych 9 pokoi. Obecnie hotel Gorczowski oferuje 24 pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe pokoje w trzech standardach: Deluxe, Standard i Economy. Ponadto, w hotelu znajduje się restauracja serwująca dnia kuchni polskiej i śląskiej, kawiarnia, zaplecze spa oraz obszerny, bezpłatny parking.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: