Sieć Grano Hotels 14 maja br. powiększyła się o trzeci obiekt otwarty na Wyspie Spichrzów. Czterogwiazdkowy Hotel Grano Gdańsk poza znakomitą lokalizacją blisko restauracji i atrakcji kulturalno-rozrywkowych, oferuje 135 pokoi, 3 sale konferencyjne oraz strefę SPA.

Rozlokowane na parterze Hotelu Grano Gdańsk 3 sale konferencyjne o powierzchni od 35 mkw. do 70 mkw. sprawdzą się podczas szkoleń dla grup liczących od 25 do 60 uczestników w ustawieniu teatralnym. Dwie większe sale można połączyć w jedną przestrzeń (110 mkw.) na konferencje dla 95 osób. Wszystkie przestrzenie są klimatyzowane, dobrze wygłuszone, z dostępem do światła dziennego i możliwością zaciemnienia, z podświetlanymi listwami przy podłodze. Sale wyposażono w ekrany, projektory multimedialne, dodatkowe duże telewizory.

Hotel Grano Gdańsk sale konferencyjne

Wśród 135 eleganckich pokoi o metrażu od 22 mkw. do 50 mkw. oferowane są zarówno te przeznaczone dla maksymalnie 2 osób, jak i większe pokoje dla 3 czy 4 osób oraz apartament dla 6 gości. Pokoje są komfortowe i nowoczesne, z obecnym w wystroju całego hotelu motywem kwiatów. Wyposażono je m.in. w duże łóżka, telewizory SMART TV z systemem iLumio, sejfy na rzeczy osobiste, zestaw do parzenia kawy i herbaty czy minibary.  

W restauracji Młyn gościom proponowane jest menu z daniami kuchni polskiej w nowej interpretacji. Sala restauracyjna pomieści do 130 gości. Do dyspozycji gości Hotelu Grano Gdańsk oddana jest strefa SPA z krytym basenem, 2 saunami, jacuzzi, 3 gabinetami zabiegowymi oraz siłownia.

Hotelowy parking pomieści 30 aut.