Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Gwarna

Złotoryjska 30, 59-220 Legnica
hotelgwarna.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Hotel Gwarna

Nowy hotel w Legnicy

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowy hotel w Legnicy - Hotel Gwarna

  W Legnicy przy ulicy Złotoryjskiej powstał luksusowy hotel o standardzie czterech gwiazdek. Hotel znajduje się na dachu galerii handlowej, położonej w pobliżu rynku.

   

   

   

   

     Nowy, czterogwiazdkowy obiekt o nazwie Hotel Gwarna do dyspozycji gości oddaje 60 komfortowo umeblowanych pokoi i luksusowych apartamentów.

  Na potrzeby konferencji i biznesu hotel udostępnia specjalistycznie wyposażone sale. W hotelu znajdują się też dwie restauracje oraz trzy bary. Ponadto Hotel Gwarna posiada dwa tarasy widokowe, z których roztacza się piękny widok na miasto.

  Po ciężkim dniu wypełnionym pracą i spotkaniami warto skorzystać z dodatkowych atrakcji, dostępnych w hotelu. Zrelaksować się i odzyskać siły można w SPA, saunie bądź basenie.

  Dodatkowym atutem nowego obiektu jest pierwsze w Europie lodowisko umieszczone na dachu hotelu.
   
  Inwestorem Hotelu Gwarna jest legnicka spółka PRP.

  W związku z otwarciem hotel przygotował specjalne, promocyjne ceny dla swoich gości, którzy odwiedzą hotel w styczniu.  źródło: http://hotelgwarna.pl

Oferty specjalne