Skąd Tajemniczy Ogród wewnątrz hotelu? Wystarczy spojrzeć na mapę Krakowa – i zagadka rozwiązana. Nowo otwarty Hotel ibis Styles Kraków Santorini usytuowany jest w pobliżu arterii Aleja Róż, stąd zamysł, by projekt wnętrz oprzeć na tym temacie przewodnim związanym z kwiatami. Goście krakowskiego trzygwiazdkowca znajdą tu inspiracje "Tajemniczym Ogrodem" Burnetta: motywy roślinne, klucze, klatki z ptakami, w towarzystwie nowoczesnych geometrycznych wzorów.

Na potrzeby spotkań biznesowych w ibis Styles Kraków Santorini udostępniono salę konferencyjną o powierzchni 41 mkw., która w ustawieniu teatralnym pomieści do 40 osób. Podczas narad w układzie typu "podkowa" zasiąść w niej może 22 uczestników. Sala jest klimatyzowana, wyposażona w rzutnik, ekran, nagłośnienie oraz flipchart.

Łóżka Sweet Bed by ibis Styles, TV LCD (43") z funkcją smart, stół do pracy – to wszystko kryje 63 klimatyzowanych pokoi 1- i 2-osobowych. I tu goście wypoczną w komfortowych wnętrzach o stonowanej kolorystyce, z akcentami o barwie turkusu lub butelkowej zieleni. 

Na dania kuchni regionalnej i międzynarodowej warto się wybrać do hotelowej restauracji Winestone.Zadbano, by jej goście poczuli się jak otoczeni ogrodem. Pozostawiono jednak charakterystyczne dla marki elementy w kolorze fuksji.