W sercu stolicy Podhala 7 stycznia br. pierwszych gości przyjął trzygwiazdkowy ibis Styles Nowy Targ. Najnowszy obiekt sieci Accor oferuje 2 przestrzenie na konferencje i eventy, 106 pokoi oraz apartamentów, restaurację i rozbudowaną strefę wellness.

Dla klientów biznesowych nowo otwarty ibis Styles przygotował salę konferencyjno-bankietową o powierzchni 440 mkw. dla 300 osób w ustawieniu kinowym. Przestrzeń jest klimatyzowana, wyposażona w sprzęt konferencyjny, z dostępem do światła dziennego i możliwością zaciemnienia oraz wyjściem na patio. Mniejsze spotkania zorganizować można w sali VIP, która w układzie kinowym pomieści 30, a prezydialnym - 20 osób.

ibis Styles Nowy Targ sale konferencyjne

Wnętrza pokoi, jak i części wspólnych, inspirowane są górskim otoczeniem i historią okolicy - w Nowym Targu istnieje najstarszy szlak turystyczny. Ibis Styles Nowy Targ udostępnia około 300 miejsc noclegowych w 100 komfortowych pokojach i 6 apartamentach. Apartamenty można również - na życzenie - przearanżować na potrzeby organizacji kameralnych spotkań biznesowych w gronie do 15 osób. 

W restauracji "Na Szlaku" goście spróbują kuchni polskiej i międzynarodowej. Salę można także wynająć na imprezy firmowe na maksymalnie 140 uczestników.

ibis Styles Nowy Targ sale konferencyjne

Pod koniec lutego br. dla gości ibis Styles Nowy Targ otwarta zostanie strefa wellness z basenem i saunami.

Na miejscu udostępniony został parking na 50 stanowisk.