Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Kazimierz

Miodowa 16, 31-055 Kraków
http://www.hk.com.pl/hk-kazimierz/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Kazimierz

Konferencje w królewskim stylu

Data aktualności: 22-11-2012

 • Konferencje w królewskim stylu - Hotel Kazimierz

  Krakowski hotel przygotował specjalną ofertę konferencyjną dla grup zorganizowanych. Uczestnicy odbywających się w obiekcie wydarzeń  mogą liczyć na profesjonalną obsługę, znakomity catering oraz pokoje hotelowe dostępne w atrakcyjnych cenach.

   

   

   

   

   

   


  Hotel Kazimierz oddaje do dyspozycji gości ponad 90 miejsc noclegowych w 39 pokojach - 8 pokojach jednoosobowych, 29 pokojach dwuosobowych i 2 pokojach trzyosobowych. Hotelowa restauracja specjalizuje się w daniach kuchni polskiej i międzynarodowej.

  Hotel posiada trzy klimatyzowane sale konferencyjne. Największa z nich  - Sala Gregoriańska z antresolą - ma powierzchnię 120 mkw. i mieści 40 osób przy ustawieniu w podkowę, 60 osób przy stołach i maksymalnie 120 osób w ustawieniu kinowym. Kolejną salą jest Sala Bachusa - pomieszczenie o powierzchni 45 mkw., posiadające niezależne wejście od ulicy. Sala mieści około 30 osób przy ustawieniu stołów w kształcie litery "I" lub "T" oraz do 50 osób w ustawieniu kinowym. Trzecie pomieszczenie to Sala Podziemie. Sala o powierzchni 30 mkw. mieści do 30 osób oraz do 20 przy stołach ustawionych w kształcie liter "I" lub "T". Na wyposażenie wszystkich trzech sal składają się: flipchart, rzutnik pisma, nagłośnienie, ekran, przedłużacz oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Istnieje również możliwość bezpłatnego wypożyczenia głośników do komputera oraz - za dodatkową opłatą - rzutnika multimedialnego i drukarki laserowej z ryzą papieru.

  W hotelu istnieje możliwość zorganizowania zarówno przerw kawowych, jak również śniadań, obiadów i kolacji dla uczestników konferencji. Podmiotom korzystających z oferty konferencyjnej hotel udziela 15% rabatu na wynajem pokoi. W obiekcie mogą być także organizowane imprezy firmowe z udziałem DJ-a, zespołów muzycznych i tanecznych, a także dodatkowe atrakcje, takie jak występy fakira.

  źródło: www.hk.com.pl

Oferty specjalne