Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Kozak

Hrubieszowska 37, 22-100 Chełm
http://hotel.chelm.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Kozak

Trzy gwiazdki dla hotelu konferencyjnego Kozak w Chełmie

Data aktualności: 03-12-2015

  • Trzy gwiazdki dla hotelu konferencyjnego Kozak w Chełmie - Hotel Kozak

    Hotel Kozak z Chełma oficjalnie stał się trzygwiazdkowcem. Obiekt oferuje 14 pokoi oraz zaplecze konferencyjno-bankietowe.


    Zlokalizowany przy ulicy Hrubieszowskiej w Chełmie hotel Kozak otrzymał trzygwiazdkową kategoryzację. Obiekt dzieli się na część hotelową z 14 jedno-, dwu- o raz trzyosobowymi pokojami, a także część konferencyjną, w której znajduje się sala bankietowa, konferencyjna i komputerowa. Ta pierwsza wykorzystywana jest do organizacji wystawnych bankietów oraz wesel dla ok. 150 osób, druga na konferencje także dla 150 osób jednocześnie, a trzecia dla kilkunastu osób na szkolenia oraz kameralne spotkania biznesowe. Obiekt udostępnia sprzęt multimedialny. Hotel Kozak nie jest jedynym hotelem tej sieci w regionie. W innej części miasta hotel prowadzi pizzerię oraz dwa inne obiekty.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: