Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Kozak

Hrubieszowska 37, 22-100 Chełm
http://hotel.chelm.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Kozak

Nowe inwestycje na rynku hotelarskim w Chełmie

Data aktualności: 27-12-2016

 • Nowe inwestycje na rynku hotelarskim w Chełmie - Hotel Kozak

  Dobiega końca rozbudowa i modernizacja Hotelu Kozak w Chełmie. Obiekt będzie teraz większy, nowocześniejszy i bardziej przyjazny środowisku. Jak zapowiada nadzorujący prace właściciel hotelu, Jacek Kozak, to nie koniec inwestycji w tym mieście.

   

   

  W chełmskim hotelu tegoroczny okres przedświąteczny był szczególnie pracowity. W budynku trwają ostatnie prace wykończeniowe, ośrodek zyskać ma również panele słoneczne. W odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie na noclegi w Chełmie, mieszczący się przy ul. Hrubieszowskiej 37 trzygwiazdkowiec otrzymał dodatkową kondygnację. Z początkiem nowego roku liczba miejsc ulegnie podwojeniu - dotąd w obiekcie znajdowało się 14 pokoi. Umożliwi to organizatorom konferencji ulokowanie większej liczby uczestników na miejscu wydarzenia.

   

   

  To jednak nie koniec prowadzonych z rozmachem inwestycji. Po otwarciu na terenie miasta pizzerii i wybudowaniu galerii handlowej „Lubelska 59”, właściciele nabyli i gruntownie zmodernizowali dawny zakładowy hotel „Relaks”. Działa on obecnie pod nazwą „Lwów”. Na rok 2018 zaplanowano także rozpoczęcie budowy przy ul. Reformackiej niewielkiego browaru restauracyjnego z tarasem widokowym na rynek Starego Miasta.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: