Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Krasicki

Pl.Zamkowy 1/7, 11-100 Lidzbark Warmiński
http://www.hotelkrasicki.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Hotel Krasicki

Czterogwiazdkowy hotel dołączył do grupy Polish Prestige Hotels & Resorts

Data aktualności: 22-11-2012

 • Czterogwiazdkowy hotel dołączył do grupy Polish Prestige Hotels & Resorts - Hotel Krasicki

  Przynależność do grupy PPH&R to dla lidzbarskiego obiektu udział w projekcie, którego celem jest identyfikacja z wysokim standardem, najwyższą jakością świadczonych usług hotelarskich oraz polską i regionalną tożsamością.

   

    

   

   

     Ideą powstania programu Polish Prestige Hotels & Resorts była potrzeba stworzenia poważnej alternatywy wobec coraz większego udziału zagranicznych sieci hotelowych na rynku polskim i zaoferowania klientom dobrych usług rodzimych hoteli, których działalność koresponduje z polskim i regionalnym dziedzictwem kulturowym. Aktualnie, po dołączeniu do grupy Hotelu Krasicki, do projektu należy 38 obiektów, atrakcyjnych, ale równocześnie różnorodnych pod względem panującej w nich atmosfery, rozwiniętej bazy usług i usytuowania.

  Czterogwiazdkowy Hotel Krasicki w Lidzbarku Warmińskim oferuje 250 miejsc noclegowych w 122 pokojach i apartamentach, które stylistyką nawiązują do pierwotnej estetyki obiektu. Goście obiektu mają do dyspozycji sale konferencyjne (Sala Dantyszka, Sala Sorboma, Sala Hozjusza, Sala Krasickiego, Sala Kopernika, Sala Ferbera oraz Sala Kromera), na których wyposażenie składają się: nagłośnienie, zestaw wideo, mikrofon bezprzewodowy, rzutnik multimedialny, scena, ekran, mównica, łącze internetowe i sprzęt do wideokonferencji. Dostępna jest także usługa tłumaczenia symultanicznego.

  Oferta rekreacyjna i rozrywkowa Hotelu Krasicki to m.in.: Biblioteka Cafe z obszernym księgozbiorem, obserwatorium astronomiczne, taras widokowy, strefa spa & wellness, restauracja, sala klubowa oraz winiarnia. Wśród oferowanych przez hotel atrakcji należy również wymienić zwiedzanie z przewodnikiem, rejsy gondolami po rzece Łynie oraz przejażdżki bryczką i rikszą po Lidzbarku Warmińskim. Na gości czekają również rowery, kajaki, kort tenisowy, tor motocrossowy, boiska do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej, skatepark oraz strzelnica.

  źródło: www.hotelkrasicki.pl

Oferty specjalne

 • Nowe pomocje dla biznesu

  Mamy świadomość, że konkurencja jest potrzebna. Dzięki niej wszyscy klienci otrzymują korzystniejsze oferty, a dla każdego obiektu jest to dodatkowy bodziec, aby podwyższać jakość usług. Dlatego postanowiliśmy docenić konkurencję i dać naszym klientom jeszcze więcej! Pokaż nam, że byłeś gościem...
 • 299 złotych powodów, dla których warto spędzić z nami pierwsze urodziny

  10 maja 2012 obchodzimy pierwsze urodziny Hotelu Krasicki. Z tej okazji naszych Gości obdarowujemy wyjątkową propozycją: • cena za pokój 2-os. ze śniadaniem 299 zł • dzieci do 12 lat GRATIS • Liczba pokoi w ofercie ograniczona
 • Najpiękniejszy początek wiosny Cena od 249zł Rezerwuj on-line

  Najpiękniejszy początek wiosny w najpiękniejszym Hotelu Polski, Europy i Świata !!!! W terminach 15 – 31 marca cena pokoju 2 osobowego ze śniadaniem. Najlepsza cena pokoi tylko przy rezerwacji internetowej
 • Majówka u Xięcia Biskupa 27.04 – 06.05.2012

  Spędź długi majowy weekend w miejscu magicznym. Naładuj akumulatory. Ciesz się Rodziną, pogodą, świetnym wypoczynkiem. Aktywność na świeżym powietrzu pozwoli Ci być blisko natury, a spotkania z astronomem i historykiem zapewnią humorystyczną dawkę wiedzy!
 • POMALUJMY świat potrzebujących dzieci

  Październik, Listopad i Grudzień ogłaszamy miesiącem odpowiedzialnego biznesu Bądź firmą odpowiedzialną społecznie! POMALUJMY świat potrzebujących dzieci z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Ornecie. Zorganizuj Event w Hotelu Krasicki i wspólnie z nami pomóż odmalować świetlicę dla dzieci...