Kraków na początku sierpnia wzbogacił się o nowy obiekt z zapleczem konferencyjnym. Trzygwiazdkowy Hotel Legend znajduje się w ścisłym centrum miasta i oferuje 2 sale konferencyjne.

Trzygwiazdkowy hotel mieści się w czteropiętrowej, zabytkowej kamienicy z nowoczesnym wyposażeniem – windą i klimatyzacją. Budynek znajduje się w ścisłym centrum miasta, między Starym Miastem a Dzielnicą Kazimierz, u stóp Wawelskiego Wzgórza, na styku ulic Św. Gertrudy i Sarego. Do większości najważniejszych zabytków miasta oraz pobliskich Plantów można się więc przejść spacerem. 

Nowe sale konferencyjne w Krakowie

Przede wszystkim jednak otwarcie Hotelu Legend to dwie nowe, w pełni wyposażone sale konferencyjne przedzielone foyer: sala Lajkonik dla 40 osób oraz sala Twardowskiego dla 30 osób

Hotel oferuje zaplecze noclegowe dla 190 osób. Do dyspozycji gości oddaje 100 pokoi w kategoriach premium i standard oraz dwa apartamenty. Wszystkie z bezpłatnym dostępem do wi-fi. Na gości czeka ponadto restauracja oraz przeszklone patio. Wszystko to utrzymane w stylu klasycznego połączenia ceglanych ścian z elegancką nowoczesnością.

Hotel należy do przedsiębiorstwa turystycznego Jordan Group, posiadającego oprócz bazy noclegowej również zaplecze transportowe i informacyjne. Dzięki temu ułatwiony jest transport z i do lotniska, a także obsługa konferencji pod kątem wycieczek objazdowych.