Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Legend

Św. Gertrudy 12, 31-048 Kraków
http://legend-hotel.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Hotel Legend

Nowe sale konferencyjne w Krakowie czekają - hotel Legend już otwarty

Data aktualności: 08-08-2016

 • Nowe sale konferencyjne w Krakowie czekają - hotel Legend już otwarty - Hotel Legend

  Kraków na początku sierpnia wzbogacił się o nowy obiekt z zapleczem konferencyjnym. Trzygwiazdkowy Hotel Legend znajduje się w ścisłym centrum miasta i oferuje 2 sale konferencyjne.

  Trzygwiazdkowy hotel mieści się w czteropiętrowej, zabytkowej kamienicy z nowoczesnym wyposażeniem – windą i klimatyzacją. Budynek znajduje się w ścisłym centrum miasta, między Starym Miastem a Dzielnicą Kazimierz, u stóp Wawelskiego Wzgórza, na styku ulic Św. Gertrudy i Sarego. Do większości najważniejszych zabytków miasta oraz pobliskich Plantów można się więc przejść spacerem. 

   

  Nowe sale konferencyjne w Krakowie

   

  Przede wszystkim jednak otwarcie Hotelu Legend to dwie nowe, w pełni wyposażone sale konferencyjne przedzielone foyer: sala Lajkonik dla 40 osób oraz sala Twardowskiego dla 30 osób

  Hotel oferuje zaplecze noclegowe dla 190 osób. Do dyspozycji gości oddaje 100 pokoi w kategoriach premium i standard oraz dwa apartamenty. Wszystkie z bezpłatnym dostępem do wi-fi. Na gości czeka ponadto restauracja oraz przeszklone patio. Wszystko to utrzymane w stylu klasycznego połączenia ceglanych ścian z elegancką nowoczesnością.

  Hotel należy do przedsiębiorstwa turystycznego Jordan Group, posiadającego oprócz bazy noclegowej również zaplecze transportowe i informacyjne. Dzięki temu ułatwiony jest transport z i do lotniska, a także obsługa konferencji pod kątem wycieczek objazdowych.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: